0
clear
  • 1.8-инчен Бакар Тон Кабинет Гардероба Вратата Топката Ролери Latch Фати Pack 2
  • -20%
  • -20%
1.8-инчен Бакар Тон Кабинет Гардероба Вратата Топката Ролери Latch Фати Pack 2

1.8-инчен Бакар Тон Кабинет Гардероба Вратата Топката Ролери Latch Фати Pack 2

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Име На Производ : Вратата Топката Фати;Боја : Бакар На Ѕвонење. ❤ Материјал : Месинг;Вкупната Големина : 47 x 14 x 14mm/ 1.85" x 0.6" x 0.6"(L x W x H). ❤ Планината Големина : 39mm/ 1.53",7mm x 3мм/ 0.28" x 0.12"(L x W). ❤ Тежина : 24g. ❤ Пакет Содржина : - 2 x Вратата Фати Топката. 【3pcs Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Фати】https : //www./dp/B07 CZKQT9 H 【8pcs Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Фати】https : //www./dp/B07 CZLQ5 DJ ✿Направени од цврст месинг во тон бакар, идеален додаток за во автомобил , канцеларија и продавница.Лесна инсталација. ✿ Карактеристики двојно топката, може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Идеален додаток за во автомобил , канцеларија и продавница. ✿Лесен за инсталација. ✿Монтажа завртки не се вклучени овде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно топката,може да биде инсталиран на кабинетот,ковчегот,фиока,врата и др.Идеален додаток за дом,ка

Користете го ова на Оваа ротари земи го фати како едноставна, но ефикасна алтернатива на брави и катанци

Материјал : алуминиум.Исклучителна шема, класичен, елегантен.Цинк легура материјал, брусен површината,

Пакетот Вклучува : 10 х двојно ролери се фати со монтажа завртки.Тешки Кабинет Ролери Фати : Силни вратата

Вратата се фати плоча.Држи вратата рамна со рамка 15 серија компатибилни работи на Faztek extrusions со 1,5" centerline

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Држи вратата и shutter затворени врати.Држи до 13 кг.Боја : Бела.Пакет 2 содржи : 2 поединечни магнети, 2 штрајк

Полиран Месинг.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 20 Backflap понекогаш се нарекува контра размавта и

Име на производ : Двоен Ролери Фати.Димензии : 40 х 20 x 10мм (L*W*H).Боја : жолта.Материјал : ABS.Широкза употреба :

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање (не се вклучени).Count

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање ( не се вклучени).Coun

Големина : 200mm.Челик.Црна.Тешки.Пакет Количина : 48 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кутија, бара

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

Магнетни фати во бела најлон куќиште база за комбинирање на вратата.Секој сет е Индивидуално bagged со 1 фа

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Сил

Секој планината куќи една магнет што го држи постојано отворање кабинет вратата, фиока или накит кутија

Солиден нерѓосувачки челик изградба, ' рѓа и набитост,со висок квалитет и долговечност.Погоден за кабин

На завртката дупки се задржани направи тоа лесно да се инсталира Совршен за гроздобер дрвена кутија, ку

Спецификации : 1 Материјал : Метал 2 Бренд : ZOKOP 3 Димензии : (31.89 x 23.62 x 3.54)" / (81 x 60 x 9)cm (L x W x H) 4 Тежина : 14.99 lb / 6

Големина : 60mm.Chromed Месинг.Сребро.Нерѓосувачки Челик Топката, СКОПЈЕ.Пакет Количина : 100 Ние акции голем сп

(Исто така, обезбеди завртки за вашата инсталација.Исто така, совршен за затворање на блендата.Исто така

Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата.Идеален

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

Само 3 / 32" дебела со магнетна сила на 15 кг.Нула простор се држи на магнет шкафот затворање, добро за корис

17946 Вратата Фати Компатибилен Со Blodgett Опрема 90 Ден Производители Гаранција.Висок Квалитет Замена Дел.Ве

Please wait...