0
clear
  • Sonic Батерија Електрична Четка за заби, 3 Замена Четка Глави, 4 Режими, IPX7 Целосно Водоотпорен, Изградена-во Автоматскиот Тајмер (Возрасни),Мека
  • -20%
  • -20%
Sonic Батерија Електрична Четка за заби, 3 Замена Четка Глави, 4 Режими, IPX7 Целосно Водоотпорен, Изградена-во Автоматскиот Тајмер (Возрасни),Мека

Sonic Батерија Електрична Четка за заби, 3 Замена Четка Глави, 4 Режими, IPX7 Целосно Водоотпорен, Изградена-во

DEN 842.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ги отстранува до 100% повеќе плакета наспроти редовна прирачник четка за заби.Обезбедува природно побели заби whitens заби со отстранување на површинските дамки.ТАЈМЕР : сигнали на секои 20 секунди за да им помогне на четка сите области на устата темелно. 37,800 пати/минута висока фреквенција на вибрации, ефикасно отстранување на повеќе стоматолошки плакети, подобрување на здравјето на непцата, како и подобрување на орална хигиена.Четка раководителите на двата електрични четки за заби се различни.Ве молиме купувачите по проверка.Кој не Сакате Бели Заби и Свеж Здив?Заслужуваат It You Ќе Се Чувствувате Подобро Во Врска Со Вашиот Appearance Your Пријатели Ќе Забележите Разликата Во Вашиот Smile Your Стоматолог Ќе Бидете Изненадени Колку Плакета Слободни Забите Are Your Непцата Ќе Те Сакам!Бела : Чистење на тврдоглави-плочата,како што се кафе,пуши дамки.Чистење : Нормално секојдневно чистење на забите.Чувствителен : За чувствителни заби, нежни осцилација брзина.Масажа : Заболување на заштита режим, им даде на вашите непца масажа.Водоотпорен, целата четка може да се чистат со млаз вода.Никогаш нема да се грижите да ја користите во бања и туш.1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА И 90 ДЕНА БЕЗ ПРОБЛЕМИ REFUNDSATISFACTION ГАРАНЦИЈА - Ние секогаш стоиме зад нашите производи и слушаме нашите клиенти.Ако имате било какви прашања, само нас контакт преку порака и ние ќе ви ги даде 100% задоволство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опремени со јасни светла LCD, јасна слика и различни бои укажуваат на траекторијата на датотека јасно.Врз

Модел : HW5 L Отстранлив се справи со многу светлина и широк приказ На рачка случај е направен од специјал

#1 Паста за заби Бренд во Америка P&G пресметка врз основа на U С пријавени продажбата на податоци за год кр

Стоматолозите можат да обезбедат прецизни третман со удобноста за сите пациенти со нашите инструменти.

Целосно Да Се Трансформира Во Вашата Насмевка Во Приватноста На Вашиот Дом За Неколку Минути!.Светла бе�

Chewable Таблети во освежување Чисти Нане вкус.Свеж здив таблети работат понапорно отколку типични непцата

37 500 удари во минута.Време на полнење : 16 часа целосна.Капацитетот на батеријата 750 m Ah.IPX7 водоотпорен 3 тез

191MAYDAY Оригиналот Сосема Нов Брза Испорака Виткање Преносни Camouflaje Носила Итен Опрема.ОПИС : foldaway носил

Please wait...