0
clear
  • Ombre Чоколадо Бразилецот Тело Бран 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Со Бебе Коса Избелени Јазли За Црни Жени Костен Боја Страна Дел 150% Густ
  • -20%
  • -20%
Ombre Чоколадо Бразилецот Тело Бран 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Со Бебе Коса Избелени Јазли За Црни Жени Костен Боја Страна Дел 150% Густ

Ombre Чоколадо Бразилецот Тело Бран 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Со Бебе Коса

DEN 7463.76

Достапност
Достапно за нарачка

Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате однапред.Стави argan масло да се меки на косата по миење.25" 11)Пред да тилот : 14.75" 14)Храм на храмот (низ назад) : 15" 15)Задниот дел на тилот : 5.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и HD капа боја.Не бришење или пресврт коса 3.Работат на вашиот пат до коренот. Се мијат и длабока состојба на косата редовно.Љубезно Потсетување : Ние нудиме секој клиент 30 дена наплата гаранција. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.5 инчен и големи е 23-23.5" 13)Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред.Не четка 6. Detangle коса нежно со раце пред миењето.Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.Чипка Боја : HD Транспарентен боја на Стандардниот, светло кафена и темно кафена треба да ме контактирате однапред. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Ви благодариме!!!Насоки 1.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака.5 инчи, медиум е 22-22.Боја На Коса : Костен .5" 16) Glueless перики : чипка пред перика со чешли, прилагодлив ремени лесно да се носат 17)Статии страна на пакет : 1 парче само Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго

Постојат 2 прилагодување ремени во внатрешноста на брановидна природни црна перика, која може да се при

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б

*Капа Големина : Просечна Големина(Среден Капа Големина : 22.Ве молиме не користете коса боја со белење фу

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с

Сакаше за неговата едноставност, Победник нуди кревката бенг, текстура дели на врвот со должина на крун

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

Зошто да Изберете Atilck 13x4 тело бран Чипка Пред Перика Човечка Коса?.Ние сме Посветени на Обезбедување На

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

7, Коса Должина : 1424 инч, вистински да го должина(треба да се добие кадрава коса полна исправи за да се изм

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

Капа ИзградбаЧовечки Чипка Пред Перики со Среден Браун Чипка Боја и Средни Капа Големина(2222.Glueless Чипка

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

Please wait...