0
clear
  • Малку Гигант RNL2-3060-6MR-АХ Работа на Висина на Платформа Камион, 30 x 60, Сива
  • -20%
  • -20%
Малку Гигант RNL2-3060-6MR-АХ Работа на Висина на Платформа Камион, 30 x 60, Сива

Малку Гигант RNL2-3060-6MR-АХ Работа на Висина на Платформа Камион, 30 x 60, Сива

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

30" x 60". 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 1-1/2" Задржување на Усните.Прилагодлива Висина.Направен во САД. 12 мерач челик врвот дек е издигнат до удобно работа на висина за да се минимизира виткање и кревање на тој начин се намалува врати вирус.Двете Врвот Палубата и Долниот дел од палубата се 12g со 1-1/2" задржи усните да се обезбеди сигурно складирање кога се патува.Прилагодлива висина верзии се прилагоди од 25-1/2" за да 35-1/2".Притисни бар се справи со се наоѓа 14" над палубата. 2 крути, 2 вртливата casters со долготрајни 6" мувла-на гумени тркала.Сите заварени конструкција со трајни сива прав грб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Идеален дизајн за исполнување на федералните и HUD домување спецификации, ова KETCHAM медицина кабинет има з

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор�

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче 【Монтажни

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4.

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Please wait...