0
clear
  • Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1 Бучава Поништување на вградениот Микрофон TWS Уво Пупки Слушалки со Игра н?
  • -20%
  • -20%
Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1 Бучава Поништување на вградениот Микрофон TWS Уво Пупки Слушалки со Игра н?

Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1

DEN 2399.28

Достапност
Достапно за нарачка

(Забелешка : Тоа НЕ е Активен Бучава Поништување earbuds).【Извонредно и Супериорен Звук】Напојува со state-of-the-art 11mm прилагодено BM Возач кој ги комбинира Избалансирани Арматура и Динамички карактеристики, Sabbat E16 безжични слушалки произведува усогласена treble и бас за детален и енергичен звук, ветувајќи дека ќе испорача вистински Hi-Fi квалитет на звук. 【Полнење на движење】Едно полнење ви овозможува да уживаат во навистина безжична earbuds за 6-8 часа, и преносни Чи безжични полнење случај обезбедува дополнителни 20 часа на изведба, уживајќи удобен полнење начин, без жици спроведен!Приклучи се Sabbat и Уживајте во Вашата Музика Сега!Ако имате било какви прашања, сите што треба да направите е да не контактирате директно во нашите поддршка на корисниците на. 【Вграден Микрофон со c Vc 8.2 чипсет кој им овозможува на еден-чекор лесно спарување и сигурен поврзување со било кој Bluetooth уред, E16 безжичните слушалки се обезбеди непречено не-заплитане искуство, идеален за обука, релаксација, или секојдневна употреба.Ние ќе се фокусираме на проучување на секој корисник е искуство со цел да се развијат решенија, оптимизирање на искуството кое го достигнува секое уво.Овие earbuds, исто така, поддршка игри режим, со многу мала латентност(толку ниско, како 45ms) кога е активирано.1 бучава поништување на технологија за супериорен вокал подобрување и позадината на бучава сузбивање.Она што е уште поважно, Sabbat слушалки доаѓаат со 7 различни големини на уво совети кои обезбедуваат различни звучни претстави.Точно Bluetooth безжични слушалки со кабел за телефонски повици. 【Удобност Е Клучот】за Разлика од сличните производи на пазарот, Sabbat безжична earbuds се дизајнирани да се има вашата крајна удобност во умот, со уникатен лак кој останува сигурен во вашата ушниот канал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Импресивна Бас Квалитет на Звукот И Поглезите вашите уши со ултра лесни Urban X R2 слушалки.5 mm аудио џек.Жич�

5 mm џек Жичен Earbud.【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ】, така што овие слушалки жичен постигнува совршен баланс �

♪♬【Висок квалитет на звук】 Активно штит на амбиенталниот звук за подобрување на потопување на музика

Уживајте супериорен и гужва слободна музика за слушање со засилен метежот слободни кабли, кои го намалу

1 Вклучете го Bluetooth пред приклучување во 2 Приклучок за во телефон, кликнете на "Поврзете со i Cloud".Answer : _______

0 намалување на шумот.Тоа може да се задржи чекор со вас на сите времиња Вашиот ритам на движење никогаш �

Нашиот принцип е да се работи со интегритет и да се послужи со срцето.Ова во Уво слушалки опремен со најн

Вие не треба било каква вештина за да ги користите слушалките 【Индустријаводечки Намалување на Шумот з

Премиум звук Подесени од AKG, е оптимизиран возачот нуди значителни бас, додека за јачина на возачот ви да

Прецизни аеродинамичен дизајн : патентираната акустична филтер салда на воздухот брзината на ниски и в�

Опсегот е до 15 милиони(50ft) оддалеченост, со вграден Микрофон, совршен за handsfree телефонски повик, спорт, ра

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.На с

Сите Круг Аудио Перформанси, моќен возачот дава исклучителен аудио јасност за сите музички жанрови.Ком�

Компатибилен со Huawei Стр паметни Про 2019,.На слушалки, исто така, вклучуваат во линија на off контрола на коп

❤️Лесен и удобен : Тоа е удобно да се носат како да не е ништо, и се вклопува во ушниот канал повеќе удобн

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Please wait...