0
clear
  • Hikvision ДС-7732NI-I4/16P-1TB 32-Канал 16 Рое 12MP H. 265+ VCA Вградени Plug and Play NVR (1TB HDD Вклучени)
  • -20%
  • -20%
Hikvision ДС-7732NI-I4/16P-1TB 32-Канал 16 Рое 12MP H. 265+ VCA Вградени Plug and Play NVR (1TB HDD Вклучени)

Hikvision ДС-7732NI-I4/16P-1TB 32-Канал 16 Рое 12MP H. 265+ VCA Вградени Plug and Play NVR (1TB HDD Вклучени)

DEN 2903.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ANR Технологија.Обезбеди Стриминг.Поврзете до 32-ch 12 MP IP Камери.Поддржува Трета Страна Мрежно Камери.Целосна Канал Снимање на до 12 MP.Независна HDMI и VGA Излези.HDMI Видео Излез до 4 K (3840 x 2160). 4 SATA Интерфејс. 16-ch Синхрони 1080p Репродукција.VCA Пребарување Оган/Брод/Температура/ Температурна Разлика Откривање.На Hikvision ДС-77xx NI-I4/16 P NVRs обезбедуваат висока резолуција, висока видео компресија и HDMI видео излез до 4 K.ДС-77xx NI-I4/16 Ps' 16 независни Рое конекции нудат лесно подесување.Моделот содржи smart search и паметни пуштање на плејбекот за да се направи лоцирање на специфични инциденти, брзи и точни.Dual-OS дизајн обезбедува висока систем сигурност, и Hikvision е заштитен ANR технологија гаранции за складирање сигурност кога мрежата е исклучен.ДС-77xx NI-I4/16 P NVRs поддршка live view, евидентирање и чување на до 32 камери истовремено, со резолуции до 12 ПРАТЕНИК.На клиентите ќе имаат корист од централизирано управување на камери и карактеристики како што се информации за увоз/извоз, навремени информации за дисплејот, на двонасочна аудио и VCA откривање аларми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

НОЌТА Filter Antiлесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да с�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче 【Монтажни

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор�

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

Please wait...