0
clear
  • eDragon ED700577 High-Speed HDMI Кабел Поддржува Ethernet, 3D и Аудио Врати, Hdmi Кабел 40 Метри
  • -20%
  • -20%
eDragon ED700577 High-Speed HDMI Кабел Поддржува Ethernet, 3D и Аудио Врати, Hdmi Кабел 40 Метри

eDragon ED700577 High-Speed HDMI Кабел Поддржува Ethernet, 3D и Аудио Врати, Hdmi Кабел 40 Метри

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

Доставување на јасни и трогателно видео, High-Speed HDMI Кабел со Ethernet ги задоволува најновите стандарди, што значи тоа значително се проширува опсегот до 10.Кабли и Др е носителот на трговска марка C&E.1 Dolby True HD и DTS-HD Master Audio TM.Едноставно приклучете овој кабел во две од вашите HDMI-от уреди и уживајте во топ класа видео и звук.Целосна Штит и Злато Позлатен Конектори за Подобра Слика / Звук/ Стабилен сигнал се пренесува и потрајни.Целосно компатибилен со сите blu ray плеери, Xbox 360, PS3.2 Gbps, нуди 4 [email protected] (1080p) видео резолуција (четири пати повеќе јасност од 1080p), и поддржува широк агол театарски 21 : 9 видео aspect ratio.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тесни простори кои ви даваат проблем поврзување на вашиот HDMI кабел.Оваа порта saver ќе помогнат да се олес�

【HDMI Продолжување & Посилен Сигнал】 : JSAUX highspeed HDMI кабел за продолжување може да се прошири за кратко HDMI к�

Оваа нова разноврсна 2.1 производи.CL3Номинална ПВЦ Јакна.1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI специф

HDMI EXTENDER НАД CAT5 / 6 : заштеда на време и пари со користење лесно да се инсталира Cat5 кабли или постоечки Cat5 ин

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од висок квалитет на алуминиум школка како и �

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

【HIGH ПРИЛАГОДУВАЊЕТО】кабел менгеме е исклучиво наменета САМО за Small Rig BMPCC 6k Про кафез 3270 (ASIN B093 F6 Q42 D) дек�

Производителот гаранција може да не се применува.За адаптација на Display Port интерфејс (e.г.графичка картич�

За разлика од другите имитација брендови, RUIPRO има положено широка компатибилност перформанси верифика�

Поддржува HDMI 2.0 Порти (4 K @ 60 Hz, 18 Gbps, 28 AWG) Поврзете 4 K / HD ТВ да BluRay / DVD Плеер, Xbox, Play Station, КОМПЈУТЕР, и другите

Станот HDMI Кабел Поддршка 4 K 2160 P,UHD,3 D,1080 P,Ethernet и Аудио Врати Канал (ARC).Целосно компатибилен со HDMI 2.0 функци�

FRL & VRR 4 K, 5 K, 8 K и 10 K.Етернет 10 & 12битни.CL2 / 3 Оценет.Сите HDMI кабли не се создадени еднакви.Куршум Воз има разв

Компатибилен Со Сите HDMIкомпатибилен Резолуции Inc 720p, 720i, 1080i, 1080p 60 Hz.3 D,HD.Plug And Play Со Високи Перформанси На �

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

3 Кабел за Продолжување; ги Поддржува сите VESA Резолуции До WUXGA (1920x1200), во 60 Hz Refesh го Оценувате со 1 Пиксели /

Ве молиме имајте во предвид дека ова НЕ е 'редовни' HDMI кабел, еден од своите краеви е "Мини HDMI' (Тип В), така

HDMI 19 игли / HDMI 19 иглички дизајн спецификации со премиум метал домување 24 K позлатени конектори за највис�

1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI спецификација и поддржува голем опсег на високото видео резол

Производителот гаранција може да не се применува.HDMI со Голема Брзина со Ethernet (v1.4) кабел со Тип Машки Коне

HDMI 1.4 поддршка.HDCP поддршката.Енергија со користење на микроUSB конекторот.Далечина до 300 метри користење L

Конектори : HDMI машки да HDMI машки.Злато Позлатен за подобар квалитет.Обезбедува најпознатите сигурен сиг

【Голема Компатибилност】 : На 4k highspeed HDMI кабел , кој се подложува на строги тестирање пред да ја напушти ф

Q3 : Е ова 4 K hdmi кабел hdcp 2.0 стандардот и да може да биде компатибилен со сите верзии под 2.Тоа е компатибиле�

Поддржува 4 K Ultra HD, HDR, 3 D, Ethernet, и ЛАК.УЛ Оценет CMG / FT4 Во Ѕид Употреба.Активни Фрекфенц.за Изедначување Овоз

Одликувајќи се со висок квалитет 28 AWG чист бакар жица.Овој Кабел е изработен од Дазаштитен внатре позлат

Само HDMI кабел линија изградена првенствено во САД; конектори додадени во Кина.HDMI ATC Заверена од 45 метри (�

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

Please wait...