0
clear
  • ЏИН-НИ Видиме Екран Заштитник Компатибилен за OnePlus 8 Про 25 КОМПЈУТЕРИ 3D Криви Работ на цел Екран Калено Стакло Филм Мобилен Телефон Acccessories
  • -20%
  • -20%
ЏИН-НИ Видиме Екран Заштитник Компатибилен за OnePlus 8 Про 25 КОМПЈУТЕРИ 3D Криви Работ на цел Екран Калено Стакло Филм Мобилен Телефон Acccessories

ЏИН-НИ Видиме Екран Заштитник Компатибилен за OnePlus 8 Про 25 КОМПЈУТЕРИ 3D Криви Работ на цел Екран Калено Стакло

DEN 1466.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници. Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја.Со добри перформанси, тоа може да се работи за долго време. Користење прекумерна сила кои инсталирање или отстранување екран заштитник може да го оштети производот.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.Дури и страните на екранот филм се чувствува непречено. Притиснете го центарот на стакло потоа лепило дел ќе се шири над сите делови без проблеми. Функционална.Тоа има одлична адхезија.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити. Кога за отстранување на повторна употреба, лепило својства може да се носат надвор до степен кога на екранот заштитник нема да се придржуваат кон уредот. Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот. Висока цврстина.Филмот има висока светлина трансмисија.Забелешка : сликите се прикажани само во основниот стил, и специфичен модел производи се главно база.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично. Ве молиме користете алкохол брис и микрофибер ткаенина за чистење на LCD екранот пред инсталацијата.Тоа не е препорачливо да се rouse стакло заштитник откако е применет.Предупредува : 1. Кора на заштитен слој надвор од лепило страна. Лесен за употреба.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче 【Монтажни

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј

Идеален дизајн за исполнување на федералните и HUD домување спецификации, ова KETCHAM медицина кабинет има з

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5 Windows 7 Професион

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба...

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба,

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба...

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви к

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11...

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о

НОЌТА Filter Antiлесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да с

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

Please wait...