0
clear
  • Fitbit Обратно 2, Здравје и Фитнес Smartwatch со Гласовна Контрола, Спиење Резултат & Музика
  • -20%
  • -20%
Fitbit Обратно 2, Здравје и Фитнес Smartwatch со Гласовна Контрола, Спиење Резултат & Музика

Fitbit Обратно 2, Здравје и Фитнес Smartwatch со Гласовна Контрола, Спиење Резултат & Музика

DEN 5136.00

Достапност
Достапно за нарачка

Го користите вграден во Алекса да добиете брзи вести, информации и времето, да поставувате спиење потсетници и аларми, контрола на вашиот паметен домашни уреди и повеќе—само со изговарање на вашиот smartwatch.Види квалитетот на секоја ноќ спие со мерење на отчукувањата на срцето, време да се разбуди, време е буден, време во длабока и РЕМ спиењето и немир.Користете 24/7 отчукувањата на срцето следење за да подобро ги пратите на калории толпата, оптимизирање на напор за време на вежбање, го видите вашиот одмор отчукувањата на срцето трендови и кардио фитнес ниво во Fitbit стан.Контрола на вашиот Spotify стан и додадете Deezer плеј—листи-плус продавница и да игра 300+ песни на вашиот зглоб.Претплати се потребни.Контрола на вашиот Spotify стан и додадете Deezer плеј—листи-плус продавница и да игра 300+ песни на вашиот зглоб.Претплати се потребни.Види реално-време за вежбање статистика и проверка на времето со само еден поглед—дури и кога твоите раце се полни; го вклучите режим на исклучено да биде дискретен и Секогаш-на екранот бара почести полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Корисниците само може да притиснете СОС копчето за да кружно повик семејство броеви за помош во случај

Мазни кожатапријателски, исклучителна изработка, елегантен изглед, погоден за мода и деловни прилики, е

Внатрешната elasticised рака ќе ги задржи вашите важни gadget цврсто во место.Висок квалитет, компактен розова т

Ве молиме имајте во предвид : Оваа набавка е за 1x Тешко ЕВА Случај САМО и не содржи никакви други уреди пр

Води евиденција на вашите нивото на енергија, Пулсот Вол (ова не е медицински уред и не е наменет за упот

USB приклучок за полнење дизајн, отстранете ја врвката за околу рака да го приклучиш во и полнење, лесен и

Network mode(Sim Картичка е вметната) овозможува да се направи / примате повици или испраќање / примање пораки

[Отворен уво Аудио]Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика

IP67 водадоказ : животниво на водадоказ, веќе не се грижите за пот и дожд, повеќе лесен за употреба., се вежб

Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни email, ние ќе ви

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

4 или above Certification : CE FCC ROHS IP67 GB4943 Viewing јазици : англиски; Кинески; Јапонски; француски; германски; италијанск

Со повик на ѕид функција.еден дното да се испрати СОС сигнал.Бидете информирани на вашиот детето локаци

Корисни за Учење : извадете го ексклузивен извор чип и да почне smartwatch.Претседателот користи висок квали

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Висок квалитет, компактен Розова тежок случај за крајната заштита на вашиот smartwatch!.Мека чувствува поста

Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни email, ние ќе ви

Моден : Овој паметен часовник е многу стилски, со добра појавување ефект и добра decoion ефект Smart потсетник

96 inches Bluetooth : Bluetooth 4.0 (погоре), IOS8 【На животниот Век на батеријата & Компатибилност】 : Целосно наполнета б

Води евиденција на вашите нивото на енергија, Пулсот Вол (ова не е медицински уред и не е наменет за упот

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Голем Број на Спортски Следење : Поддршка за одење, трчање, пливање, пешачење, велосипедизам, фудбал, кош

Ви посакувам среќен живот! 2 : Функции : чекори, спиење мониторинг, отчукувањата на срцето, крвниот притис

⛹️♀️1 Апликацијата функционира:Чекор по чекор、Растојание、Калории、Крвен притисок、Крв, кислород、

2 Функционална апликација : повеќе прецизно позиционирање, двонасочно разговор, јаснаразговор повици, с

Please wait...