0
clear
  • Tainston Рамен High Speed HDMI Кабел (40 Стапки) Поддршка 4K 2160P,3D,1080P,Audio Return Channel
  • -20%
  • -20%
Tainston Рамен High Speed HDMI Кабел (40 Стапки) Поддршка 4K 2160P,3D,1080P,Audio Return Channel

Tainston Рамен High Speed HDMI Кабел (40 Стапки) Поддршка 4K 2160P,3D,1080P,Audio Return Channel

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Станот HDMI Кабел Поддршка 4 K 2160 P,UHD,3 D,1080 P,Ethernet и Аудио Врати Канал (ARC).Целосно компатибилен со HDMI 2.0 функции.Станот Кабел дизајн совршено се вклопува во сите овие тесни места,направете го тоа лесно да лежи по должината на ѕидовите.Што го прави совршена за трчање преку тесна локации или под carpeting.Кабел компатибилен со вашиот Blu-Ray плеер, PS3,PS4, Xbox Еден,Xbox 360, AV Приемник, Компјутер или други HDMI-компатибилниот уред на вашиот hd телевизор, Прикаже или Проектор.Заштитените Кабел со голи бакар проводници за да се обезбеди пренос стапка.Злато позлатен конектори обезбеди ригидност и се спротивстави на корозија,CL3 Оценет за да се обезбеди користење на процесот повеќе безбедна и сигурна. 1 Година Гаранција,Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Најдобри компатибилност, пренос и стабилност.Видео резолуција до 1080p.Надворешен извор на енергија потр�

Поддржува HDMI 2.0 Порти (4 K @ 60 Hz, 18 Gbps, 28 AWG) Поврзете 4 K / HD ТВ да BluRay / DVD Плеер, Xbox, Play Station, КОМПЈУТЕР, и другите

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел,hdmi кабел 1080p 75hz,hdmi кабел 1080p ,долго nintendo switch hdmi кабел ,дол�

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

На 15 метри кабел се поврзува Мини Display Port со Thunderbolt TM portот за компјутер на HDTV, монитор, или проектор со HDMI в

4 Влакна Оптички Кабел со 400 Gigabit за некомпресирани аудио видео податоци.Еден HDMI 2.1 4 K120 Hz 8 K60 Hz 48 Gbps FRL Ласер

3 Кабел за Продолжување; ги Поддржува сите VESA Резолуции До WUXGA (1920x1200), во 60 Hz Refesh го Оценувате со 1 Пиксели /

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Поддржува 4 K Ultra HD, HDR, 3 D, Ethernet, и ЛАК.УЛ Оценет CMG / FT4 Во Ѕид Употреба.Активни Фрекфенц.за Изедначување Овоз

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од висок квалитет на алуминиум школка како и �

【Голема Компатибилност】 : На 4k highspeed HDMI кабел , кој се подложува на строги тестирање пред да ја напушти ф

Ве молиме имајте во предвид дека ова НЕ е 'редовни' HDMI кабел, еден од своите краеви е "Мини HDMI' (Тип В), така

За разлика од другите имитација брендови, RUIPRO има положено широка компатибилност перформанси верифика�

Карактеристики : Поддржани Видео Формати 480i 576i 720 P 1080i 1080 PSupported Аудио Формати DTSHD / Master Audio / DolbyTrue HD / multichannel

Please wait...