0
clear
  • ВЕТО PRO PAC MB2 (Hi-Viz Жолт)
  • -20%
  • -20%
ВЕТО PRO PAC MB2 (Hi-Viz Жолт)

ВЕТО PRO PAC MB2 (Hi-Viz Жолт)

DEN 1754.40

Достапност
Достапно за нарачка

На MB2 HI-VIZ ЖОЛТА торба accommodates и штити повисоки метри, анализатори и поправка алатки.Карактеристики солиден изградба, повеќе пространа џебови, внатрешни работи, тапацир, тешки патентите, и монтажни гумена рачка.На MB2 нуди трговци еден метар торба или мала алатка кеса и се повисоки верзија на нашата MB алатка торба.Изборен рамо, рака се продава одделно.Оваа торба е hi-видливост жолта ткаенина со рефлексивни акценти.Опис На MB2 HI-VIZ ЖОЛТА торба accommodates и штити повисоки метри, анализатори и поправка алатки.Карактеристики солиден изградба, повеќе пространа џебови, внатрешни работи, тапацир, тешки патентите, и монтажни гумена рачка.На MB2 нуди трговци еден метар торба или мала алатка кеса и се повисоки верзија на нашата MB алатка торба.Изборен рамо, рака се продава одделно.Оваа торба е hi-видливост жолта ткаенина со рефлексивни акценти.Спецификација СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Торба Висина (БХ) : 13" Ширината (W) : 8" Длабочина (D) : 3" (33cm БХ x 20cm W x 8cm Д) Тежина (празен) : 1.5 кг/0.5 kg Внатрешниот Волумен : 190in3/3 L Max Товар : 15lbs/7kg МАКСИМИЗИРАН АЛАТКА КАПАЦИТЕТ на СКЛАДИРАЊЕ : 10 ентериер и екстериер алатка џебовите на разни големини Hi-Viz Изградба и рефлексивни акценти 2 метар џебови; има метри до 12.5" високи 2 Д-прстени & 4 малку продолжување џебови Метал спојувалка за каиш и појас слот Монтажни еластомер се справи & електрични лента за на рака ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ : рок на Гаранција : 5 Години (види Вето гаранција услови).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кориснички дизајн е уредна и стилски, побезбеден и посигурен.Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд т

Тоа исто така може да се користи како молив случај, чанта или паричка торба, итн.Направен од висок квалит

XWith удобно рака, тоа е силен капацитет на носивост и е лесно да се носат кога патувате надвор.Има широк сп

Совршен за чување на различни големини на клуч, spanner, screwdrivers, plier, ratchets и друга страна алатки.Негов состав�

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

Попаметни Складирање со 5 Различни Бои : Црвена, Црна, Војска Зелена, Езерото Сина, Светло Жолта ви Помогн

Влажнадоказ, и антинула.Прилагодливи тока рака, многу погодно.Направени од висококвалитетни материјал�

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

Висока густина дебело платно,која е фирма и не е лесно да се носат.Едноставен дизајн, убава и великодушн�

Направени од Оксфорд ткаенина, трајни и функционална。.Свитка Надолу Размавта Да Се Задржи Алатки Од Па�

СКРИЈ & ПИЈАЛОК Е 101 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Секој еден од Скриј & Пијалок е рустикален, издржлив на кожни произ

S & G алатка помош Корп Има за над 40 години доставени на автомобилски резервни и сродни индустрии, со широ�

Големина Прашања!На MB2 алатка торба е повисока верзија на нашата MBМетар Торба и accommodates и штити повисоки �

ИЗДРЖЛИВИ се ТРКАЛААТ АЛАТКА ТОРБА : Направен од здрав материјал на платно ткаенина што ја прави алатка

На електричар складирање торба има многу џебови, и врвка со тока за бесење електрични лента или други tool

оксфорд.Издржливи & Водоотпорен Нашите платно алатка торбичка е направен од 600 D Оксфорд ткаенина, водоо

Маскирна за носење.За користење со Fluke multimeters, процес и температура метри.Zippered за носење.Издржливи винил

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

Детални чекорпочекор инструкции.Полна големина може да се следат модели (каде е потребно).Во напредокот

Мулти‑функционални електричар е комплет има 12 внатрешни џебови за погодно сместување, и 10 надворешни џ

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

МУЛТИ ЏЕБОВИ И ЦИКЛУСИ И ГОЛЕМ внатрешен ПРОСТОР за сите вашите објекти, да ги задоволи потребите на одр

600 D ОКСФОРД ТКАЕНИНА мали може да vas алатка торба направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, ала

На MB2 HIVIZ ПОРТОКАЛ торба accommodates и штити повисоки метри, анализатори и поправка алатки.Карактеристики сол

Големина На : Прибл.35 x 25cm / 13.8 x.8 инчен (Lx W) Направен од 600 D оксфорд ткаенина надворешноста и 210 D внатрешни �

Практични и корисни алатки за организаторот за лесен пристап, користење и чување.Совршен за чување на р�

Удобен и сигурен, лесни, преносливи се справи со дизајн, лесно да се носат.Безбедно запечатено со патент

На патент дизајн не е лесно да се пробие или солза, и на запечатување перформанси е подобро да се спречи,

➤ Алатка торба е направен од 1680 D оксфорд ткаенина, која е абразија‑отпорни, отпорно на гребење и водоот

Please wait...