0
clear
  • Викинг Електроника VK-AR-1 Една Линија Автоматски Рецепционер
  • -20%
  • -20%
Викинг Електроника VK-AR-1 Една Линија Автоматски Рецепционер

Викинг Електроника VK-AR-1 Една Линија Автоматски Рецепционер

DEN 5735.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ново - Бела Кутија. 1 Година Гаранција.Викинг Електроника VK-AR-1. Викинг Електроника VK-AR-1 Една Линија Автоматски Рецепционер.Опис : ?-12 Минути На Флеш Порака Меморија - Најмногу До 8 Различни Пораки (Ден, Ноќ, 5 Мени Пораки И Збогум)- Локален И Далечински Програмирање/Порака Снимање Со Користење На Стандардни Допир На Ѕвонење На Телефонот - Факултативна Аудио Влез Џек За Снимање Од Надворешен Извор (Касета, Цд, Компјутер И Сл.)- Програмабилни 4 Цифрен Код Да се Заобиколат Поздрав И Ѕвони Преку - Програмабилни зачувува И препраќа Caller Id - Впечатлив Прстен Пренос Со 4 Прстен Модели - Програмабилни Автоматско Прстен Преку По Поздрав - Повик за Напредокот Детекција За Автоматско Висат-Up На Кзк, Сигнал за Зафатено, Или Време Надвор - Музика На Чекање на Текст - 90 V Порака Игра Сигнал За Визуелна Индикација - Порака И министерството за Здравство Контроли за Јачина на звук - Програмабилни Прстен Задоцнување, Максимална Прстен се Избројат, Максимум На Чекање Време И Max Порака за Време на Репродукција - Пренапонска Заштита За Моќ И Телефонска Линија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

Тежина : 71g.Материјал : Бакар; Боја : Бакар На Ѕвонење.Внатрешен Дијаметар : 25мм / 1", 22mm / 0.86".Име на произво

[Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311115 U DB9311115 K KT3 X00 [Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311

со LED светла.Производ Големина : 13 * 5 * 2.4 cm.Пакување Листа : 1 x клима Уред Далечински Управувач.во рок од 3 д

Прозорецот адаптер : Да го овозможува конекции да ги искористи црево и прозорецот за полнење плоча.Пого

пакет висина : 12.5 ".пакет должина : 16.75 ".пакет ширина : 5.5 ".тип на производ : ПРОДАВНИЦА ТЕЛА И ОПРЕМА.Директ

Алуминиумска мрежа плоча има модел од 3x5 дупки, кои ќе ги задоволат секојдневните потреби добро.Користе

★Компатибилен со сите за Xbox 360 тенок ГД16 D4 S дискови ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајтна Dvd диск.Ќе треба

( (.Euisdan AA клима уред PCB Монтажа 20 K Бакар Главата Сензор на Температура на Probe Universal Тип воздух сензор на те

【ШИРОКА ПРИМЕНА】:36 инчи граѓа пилана е одличен придружник за woodworkers,столари,отворено ентузијасти, гра

Пакет се Вклучени : 1 пар Мотор Guard Случај Лизгачот.Мотоцикл декорација, кул бои и стилски дизајн, направи

Универзална Одговара:Овие AC опфаќа димензии се 32 x 32 инчи,што значи дека одговара на повеќето стандардн

5 V 8Канал Реле интерфејс одбор, секој треба 1520m A Возачот Тековната; Опремена со високотековната реле, AC250

9" вкупна должина за да се достигне.Се користи како нула awl или дупка удар.Ножеви се безбедно на фиксна во

Хуманизирано дизајн : портабл клима уред издувна цевка конектор усвојува интимна и практични универзал

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

( (.Euisdan AA 3 Pcs 5 K Бакар Сензор на Температура на 40cm Должина за Воздух Conditioner Universal Тип Воздух Сензор на Темпе

Електрични АЛАТКИ на ДОФАТ планината вашиот рачен алат на вашиот pegboard така што тие се лесно достапни и

Одговара за PSP 2000 2001 3000 3001 Притиснете за да го ослободите Како оригиналот.Ја спречува батерии од кои спа

Please wait...