0
clear
  • Вера Бредли Рециклирани Олеснат До Реактивна Тенок Возен Ранец, Сончев Градина,Еден Големина
  • -20%
  • -20%
Вера Бредли Рециклирани Олеснат До Реактивна Тенок Возен Ранец, Сончев Градина,Еден Големина

Вера Бредли Рециклирани Олеснат До Реактивна Тенок Возен Ранец, Сончев Градина,Еден Големина

DEN 2375.52

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешните карактеристики пред zip џеб и 2 страна лизга џебови.БИДЕТЕ на ВАШИОТ ПАТУВАЊА БРИЗ - Со 3 инчен справи со пад & 32 инчен отстранлив, прилагодлив ранец ремени, можете да го зграби рачката, се носат на грб, или се тркалаат низ аеродромот за непречено патува - без разлика на кој начин, на врвот zip затворање чува вашите лични предмети безбедно заштитени.Вера Бредли е вашиот назад на училиште дестинација!Нашите врати пакети се совршени за назад во училиште, на работа, и патување, вклучително и ранци за мажите, ранци за жените, ранци за девојки, и ранци за момчиња.РЕЦИКЛИРАН ОЛЕСНАТ ДО - исто Олеснат До ткаенина што ќе се знае & љубовта е направен од рециклирани шишиња - ова одржлив вода-отвратителен ткаенина е лесен & трајни, но сепак мека на допир.Внатрешни карактеристики 2 лизга џебови, 4 пен џебови и поместена лаптоп ракав.Исплакнете темелно, се постават рамен да се исуши.Реактивен е лесен, издржливи, вода-отвратителен и направени од рециклирани PET шишиња со вода.ESSENTIALS на дофат НА рака - На надворешните карактеристики 1 zip џеб & 2 лизга џебови - идеален за stowing паричници, интернат поминува, материјал за читање, или закуски да ги задржи брзо да пристапите & убедливо прицврстени за вашиот лет.Zip затворачи.Ремени unclip да навивам настрана кога не е во use.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

Издржливи Направени Оксфорд Ткаенина,ИздржливНаправени Од Страна На Солза, ВодаДоказ, АнтиТриење И Лес

Издржливи Направени Оксфорд Ткаенина,ИздржливНаправени Од Страна На Солза, ВодаДоказ, АнтиТриење И Лес

ТОМ И ЏЕРИ МИНИ РАНЕЦ : Симпатична бледо зелена Том и Џери мал ранец со симпатична Том и Џери ѕиркаатaboo с�

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш�

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите �

Нашите bookbags имаат многу на организацијата, без разлика дали сте шопинг за голем ранец или мини ранец.Вна

Официјално Лиценцирани Производ.Квалитетот Ранец.Одличен подарок за било кој фан.Вебстрелецот ќе се за

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Материјал : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент.Полиестер материјал е то

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира �

ВисокоКвалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Нема Повеќе Непријатно Чувс�

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Please wait...