0
clear
  • БЕСПЛАТНИ МАГИЈА iPhone Магнетни Безжичен Полнач, Преносни Моќ Банка со 2200mAh Батеријата и Тенок&Светлина Полнење Случај за iPhone 6/6s/7/8- Компатибилен со Магнетни Автомоби
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТНИ МАГИЈА iPhone Магнетни Безжичен Полнач, Преносни Моќ Банка со 2200mAh Батеријата и Тенок&Светлина Полнење Случај за iPhone 6/6s/7/8- Компатибилен со Магнетни Автомоби

БЕСПЛАТНИ МАГИЈА iPhone Магнетни Безжичен Полнач, Преносни Моќ Банка со 2200mAh Батеријата и Тенок&Светлина Полнење

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе се користи систем за навигација во автомобил.Нема потреба да се најде на полнење кабел додека возите.Магнетни безжична енергија банка : 2200m Ah батеријата на база на автоматско полнење со метал точка на контакт помеѓу батеријата и школка, брзо полнење, без кабли.Магнетни безжичен полнач за i Phone6/6s/7 : 5 V/2 A, имаат Микро-Б приклучок за полнење на база на автоматско позиционирање магнетни функција, едноставно да се стави вашиот i Phone во базата за да започне полнењето. (Не ЧИ систем).Она што ќе добиете : 1pcs Магнетни случај, 1pcs 2200m Ah Безжична батеријата база, 1pcs Автомобил носителот, 1pcs 2 A Микро-Б кабел. 1pcs прирачник за Корисникот.Гаранција : грижете се-бесплатно 12 месеци гаранција и пријателски услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к

Компатибилен Со : Sceptre U650 CVUMC.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5 Windows 7 Професион

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче...

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11 Тип на прекину

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Please wait...