0
clear
  • Табела Тркачи HUAHUA Памук и Лен Чајот Tablecloth Везови Кафе на Маса ТВ Кабинет Покрие Текстил за Домаќинство Кревет Знаме (Големина : 33x240cm)
  • -20%
  • -20%
Табела Тркачи HUAHUA Памук и Лен Чајот Tablecloth Везови Кафе на Маса ТВ Кабинет Покрие Текстил за Домаќинство Кревет Знаме (Големина : 33x240cm)

Табела Тркачи HUAHUA Памук и Лен Чајот Tablecloth Везови Кафе на Маса ТВ Кабинет Покрие Текстил за Домаќинство

DEN 1427.28

Достапност
Достапно за нарачка

▶ Отпорни на топлина placemats : Овие маса душеци може да биде ефикасно изолирани до 176°F (80°C) за да се заштити вашата маса.Со цел да се осигура дека сите проблеми се решаваат во рок од 24 часа, ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пегла на ниска топлина ако е потребно.Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Овие tablecloth се достапни во

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение

100% Лен.Увезени.Машина перат 100% чиста постелнина 100% Европскиот лен.Производ Димензија : 98.0"L x 67.0"W x 0.39"H пре

Табела тркач е направен од високо квалитет на памук и полиестер влакно, мека текстура, силни и издржлив

БЕСПРЕКОРНА БЛОК ПЕЧАТЕЊЕ ФЛОРАЛНИ PAISLEY СЛОН DESIGNA прекрасни рачно изработени tablecloth истакнување спектак

Памук,лен Ткаенини.Памук, Лен Ткаенини Материјал 60" x 140" / 153 x 356 см.Обичај tablecloths, дигитални и една страна

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

Полиестер 2 ПАКЕТ СЕТ, ПОВЕЌЕ ЕКОНОМСКИ : Секој пакет вклучува 2 парчиња од правоаголни tablecloth, мерење 60"x102

Пвц.ГОЛЕМИНАПравоаголна маса крпа големина е 54 x 72 инчи,одговара за правоаголник маси или триаголник, та

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

НАСТАНОТ УКРАСИ – Пар овие полиестер tablecloths со други Balsa Circle свадба декорација, како што катедрата ги по

100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с

Ве молиме да се чувствуваат слободни да купите парична казна tablecloths!.Нема намалување, без брчки.Лежеше р

Заврши со пораби рабови.Не Железо или машина за миење или сува.Фланелен боксери поддржани за да се намал

Премиум Квалитет : Tablecloth се направена од високо квалитетни исклучително мека и мазна 100% памук, лен матер

100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% THRILwith купувањето за нашите Чипка Ноќни Маса Крпа, ние со за

Повторното користење заштитник за храна бафет, свадби, роденден, денот на Благодарноста еластични ткае

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали

Please wait...