0
clear
  • 30' FT HDMI Кабел 1.4 Машки да Машки Ethernet Голема Брзина 3D Одобрени 4096x2160 10.2 Gbps HDTV Дигитален Видео Резолуција Машки да Машки Висока Дефиниција Мулти-Медиа Интерфејс Interconnect
  • -20%
  • -20%
30' FT HDMI Кабел 1.4 Машки да Машки Ethernet Голема Брзина 3D Одобрени 4096x2160 10.2 Gbps HDTV Дигитален Видео Резолуција Машки да Машки Висока Дефиниција Мулти-Медиа Интерфејс Interconnect

30' FT HDMI Кабел 1.4 Машки да Машки Ethernet Голема Брзина 3D Одобрени 4096x2160 10.2 Gbps HDTV Дигитален Видео

DEN 2268.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржува екстремно високи резолуции многу над стандардните 1080p или 1440p.High-definition multimedia interface кабли, со Етернет поврзувањето.Audio Return Channel елиминира вишокот на кабли; го поврзува ТВ и аудио приемникот за еден HDMI-кабел.Супер-флексибилни сатен црна ПВЦ надворешниот јакна.Носи high-definition дигитален видео, повеќеканалното аудио плус Ethernet Податоци на Каналот во еден кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одговара BluRay плеер,PS3,PS4,XBOX 360,DVD плеер,3 D ТВ,Компјутер и повеќе HDMIкомпатибилен уред.Кабелот може да ги под�

Ви овозможува да уживате во совршено аудио верност.Samsung Q80 T Q90 T.Брзо Префрлување Медиуми (СОК).Поддршка Д�

【HIGH ПРИЛАГОДУВАЊЕТО】кабел менгеме е исклучиво наменета САМО за Small Rig BMPCC 6k Про кафез 3270 (ASIN B093 F6 Q42 D) дек�

Sound Original storefront Повратни информации 100% позитивни во последните 12 месеци, 30 ден парите назад гаранција за �

Поддржува 4 K Ultra HD, HDR, 3 D, Ethernet, и ЛАК.УЛ Оценет CMG / FT4 Во Ѕид Употреба.Активни Фрекфенц.за Изедначување Овоз

Карактеристики : Поддржани Видео Формати 480i 576i 720 P 1080i 1080 PSupported Аудио Формати DTSHD / Master Audio / DolbyTrue HD / multichannel

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

【Голема Компатибилност】 : На 4k highspeed HDMI кабел , кој се подложува на строги тестирање пред да ја напушти ф

Оваа нова разноврсна 2.1 производи.CL3Номинална ПВЦ Јакна.1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI специф

4 Влакна Оптички Кабел со 400 Gigabit за некомпресирани аудио видео податоци.Еден HDMI 2.1 4 K120 Hz 8 K60 Hz 48 Gbps FRL Ласер

Q3 : Е ова 4 K hdmi кабел hdcp 2.0 стандардот и да може да биде компатибилен со сите верзии под 2.Тоа е компатибиле�

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

Plug and play, не треба да инсталирате додатоци, нема потреба да чекате за буферирање, dualогледало синхронизац�

Најдобри компатибилност, пренос и стабилност.Видео резолуција до 1080p.Надворешен извор на енергија потр�

Во меѓувреме, ве молиме да се увери JSAUX 10ft Mini Display Port на HDMI Кабел се тестирани повеќе пати за да се осигур�

25 Метри High Speed HDMI Кабел се поврзува на Bluray плеер, компјутер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, кабловска с�

Please wait...