0
clear
  • MUOOUM се Обучуваат на Уметноста Сликарство Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци
  • -20%
  • -20%
MUOOUM се Обучуваат на Уметноста Сликарство Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM се Обучуваат на Уметноста Сликарство Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција

DEN 1055.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (L) x 7.8 (W) x 15 (H) инч.Голем Капацитет Патент Затворање, 1x Голем Капацитет Главната преграда внатре, 2x Странични џебови, 1x Пред zip џеб, 4x Мали прегради во внатрешноста, може да се стави предмети во одделни џебови.Со само едно копче што може да се заклучи и на горниот дел се справува да се откажам торба во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, тоа докажува идеален за бебето се грижат за време на патување.Тоа е Мулти-Функција Ранец за секојдневниот живот : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанти, Погоден за повеќе прилики за шопинг, излегување, училиште, факултет, работа, патување, пешачење, кампување, велосипедизам и други отворено activitie итн.Прилагодливи рамо, рака Поместена засилен рамо, рака, Удобно и Дише, Лесен за носење, Без притисок на рамениците.Пакет Содржина : 1 * Пелена Ранец Карактеристики На Производот - Патент Затворање. - Лесно да се чистат и Издржливи. - Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна. - Задоволни Одмор Подарок Избор.Топло совети : - за Да го продолжи животот на ранец, ние препорачуваме да се мијат торба со рака. - Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. - Дозволете мало отстапување за мерни податоци. - Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние го цениме секој клиент и секоја цел што е важно за нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа активно.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн (Совршен Подарок Идеи за Девојки и Момчиња Мажи, Татко ми и Мајка ми)Ова

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Големина На Овој Пелена

Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело.За Период Чистење Ние ви Препора

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама

Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Обе

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

♥ВисокоКвалитетни Материјали издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.Тоа е многу елега

1 Мека Полиестер : Користете лесни кожатаfriendly водоотпорен материјал, многу мека и има многу добро се чув

Во Исто Време, Тоа Е Сува И Влажна Поделба Торба, Која Може Да Се Чува Топли Крпи И Валкана Облека, Па Како

Во Исто Време, Тоа Е Сува И Влажна Поделба Торба, Која Може Да Се Чува Топли Крпи И Валкана Облека, Па Како

8 x е 36,5 CM, Содржи : 1 Главни Капацитет на Кеса,2 Странични воздушни Перници,1 Пред Патент Џеб,4 Мали Џебов

(ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ) внатрешниот џеб е многу лесно да се избрише чиста, не треба да се плаши од истури на

1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.6 lb, Лесни 4 x Мали Складирање Прегради во Внатреш

Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Е

4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。.За Публиката : Мажи, Жени, Студент, Двојки, Модата На Младит

(Модерен дизајн и издржливи материјали):Оваа Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е О

11.5 Литар главната преграда со тешкидолжност webbing за MOLLE додатоци.Телото contoured рамо ремени.Две надворешно

8 W x 14 H Инчи, Само 1 (Модерен дизајн и издржливи материјали):Оваа Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Со Помош На АрмираноОтклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот (ЛЕСНО ДА се

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко во прав, пешкири, облека, панталони, bibs, итн в

тоа е погоден за мајката и бебето се случува надвор,момчиња и девојки патување,плажа,фитнес,јога,базен,к

Сите во една пелена торба е удобен и мултифункционална.Декомпресија и мека рамо, рака, мазна метал патен

Please wait...