0
clear
  • Нови 230W AC Полнач за Лаптоп Одговара за Asus Zephyrus GM501GS GX501 GX501V GX501VI GX501VI-XS75 GX501VI-XS74 GX501VI-GZ027T ADP-230GB Б Адаптер Снабдување Кабелот
  • -20%
  • -20%
Нови 230W AC Полнач за Лаптоп Одговара за Asus Zephyrus GM501GS GX501 GX501V GX501VI GX501VI-XS75 GX501VI-XS74 GX501VI-GZ027T ADP-230GB Б Адаптер Снабдување Кабелот

Нови 230W AC Полнач за Лаптоп Одговара за Asus Zephyrus GM501GS GX501 GX501V GX501VI GX501VI-XS75 GX501VI-XS74

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струја и полна брзина.Полнење автоматски ќе престане кога батеријата е полна.ВЛЕЗ : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба) ,ПРОИЗВОДСТВОТО 19.5 V 11.8 НА 230 W ,Connecter големина 6.0 mm×3.7 мм, со централен pin внатре.КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : РОГ Zephyrus GX501 GX501 V GX501 VI GX501 VI-XS75 GX501 VI-XS74 GX501 VI-GZ043 T GX501 VI-GZ038 T GX501 VI-GZ030 T GX501 VI-GZ028 T GX501 VI-GZ027 T GX501 VI-GZ025 T GX501 VI-GZ022 T GX501 VI-GZ021 T GX501 VI-GZ020 T GX501 VI-GZ020 R GX501 VI-GZ019 T GX501 VI-GZ005 R GM501 GS-EI002 T GX531 GS-AH76 GX531 GM-ES005 T Лаптоп.БЕЗБЕДНОСТ СИГУРНОСТ : Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Ние гарантираме за нашите производи ќе ги полните вашиот уред како ефикасно како оригиналниот полнач, или било која друга замена.Пакет Содржина : 1 x 230 W AC Адаптер 1 x 3 Prong Кабелот за Напојување И Услуги и Поддршка : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите и една година гаранција.Адаптер Излезен Напон : 19.5 V Адаптер за Излез Тековната : 11.8 Еден Адаптер за Напојување : 230 W Адаптер Приклучок Големина : 6.0x3.7 мм (Note Same делови број имаат 6mm и 7.4 mm конектор, ова е 6mm конектор за полнач ) Компатибилен модел : РОГ Zephyrus GX501 GX501 V GX501 VI GX501 VI-XS75 GX501 VI-XS74 GX501 VI-GZ043 T GX501 VI-GZ038 T GX501 VI-GZ030 T GX501 VI-GZ028 T GX501 VI-GZ027 T GX501 VI-GZ025 T GX501 VI-GZ022 T GX501 VI-GZ021 T GX501 VI-GZ020 T GX501 VI-GZ020 R GX501 VI-GZ019 T GX501 VI-GZ005 R Лаптоп РОГ Zephyrus М GM501 GS-EI004 T,ADP-230 GB Б. РОГ Zephyrus М GM501 GS-EI001 T.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11 Тип на прекину�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Please wait...