0
clear
  • Мулти Кориснички 6 Станица Рака Потоне 144 Прирачник ЧЕШМИ (2) 2 NPT КАНАЛИЗАЦИЈА произведено во САД
  • -20%
  • -20%
Мулти Кориснички 6 Станица Рака Потоне 144 Прирачник ЧЕШМИ (2) 2 NPT КАНАЛИЗАЦИЈА произведено во САД

Мулти Кориснички 6 Станица Рака Потоне 144 Прирачник ЧЕШМИ (2) 2 NPT КАНАЛИЗАЦИЈА произведено во САД

DEN 496.80

Достапност
Достапно за нарачка

ВКЛУЧУВА : 6 Прирачник Чешми со црвени и сини индекс.Faucents во согласност со CA-Закон AB 1953 година, Без Олово. 5 Течен Сапун Точење 40oz, и 2 Подобри од Нерѓосувачки Челик Заварени Одвод 2" NPT.Anchoring предмети вклучуваат : 6 Нерѓосувачки Челик Ѕид клипови 3"x 4" 14 мерач (0.0781"), 4 Нерѓосувачки Челик нозе дијаметар 1-5/8" OD 16ga (0.0625") со прилагодливи кат плоча 1" висина и 24 2-1/2" Стандардни шрафови.Indsutrial се мијат-до мијалникот, 6 станици со Рачно поставување на чешми.Кат монтирани со прави нозе и ѕидот клипови.NSF & ETL Одобрена Измислица.Тешка должност, 14 мерач (0.0781"), од не ' рѓосувачки челик тип 304. Бранеа и полиран Внатрешни/надворешни површина, и лесна, целосно заварени делови.Димензии на 144" L x 20" W x 8" длабоко, и назад поздравниот димензија на 144" L x 2"W x 10"Х.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

6 инчен x 2.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни дек

ВАЖНО Ова е замена на објектот и со вообичаените пакување, Orignial кутија може да не се вклучени.ВАЖНО ве М

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Се запали.RunВоз Перформан

Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна ми

【ТРОЈНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ЈАДРО, ВИСОКА ЈАЧИНА】 : Тројно солидна кодот за јадрото, составен од 20mm дебели ц

На коноп јаже нето е на добар квалитет, рачно изработени природен коноп јаже, без чуден мирис, антисонце,

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина / совет голем

Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Металугрија.Број на модел : М16 Материјал : 65 Mn.Заврши : Цинк Позлатен.Пред

31 x, што го прави идеален избор за телемакро фотографија.6 G СОК Telephoto Зум Објектив Sony најдолго постигнува

Подобрена наплата на воздухот дуктус интерфејс дизајн го прави лесно да го инсталирате, цврста, сигурна

Лесен и достапен вратата тела опции.Заврши координати лесно со водовод и осветлување тела.Производот е

⭐ АРХИВСКИ БЕЗБЕДНО 2 Инчен врзивно средство може да се одржи до 480 листови / трудови.Чудни механизам не

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

*КАРАКТЕРИСТИКИ : плоштадот таванот sandbag носителот / флексибилен инсталација не окупираат секој простор

❤МАГНЕТНИ ХРИВНИЈАголем број на експериментот може да се докаже дека магнетното нараквици може да се п

Индустриски мијатдо мијалникот, 6 станици со Рачно поставување на чешми.Ѕидот со монтирани круг Нозете (

Издржливост Загарантирана со Супериорен Заштитни Функции.Прилагодени за високи перформанси во вашиот

Слобода Складирање Кутија Рекорд Форма 91 / 2 x 231 / 4 х 6 Бела / Сина 12 / Картон String & копчето обезбеди затвора

12.95×6.1×9.45 инчен : 1 мм дебел, можете да ги зачувувате A4 папката, може да се одржи на 2 ќеси на А4 хартија од 500

Флеш биро во собата се произведени од комбинација на дрво и кожа.Направени од добри квалитетни материја

ХОТЕЛСКИ УСЛУГИ : Ние понуда луксузни големо патување големина toiletries збогатен со чист состојки кои се д

тенка црна јакна за жените туника блузи за leggings за жените долг ракав плус големина туника блузи за leggings

Совршено се вклопува со елемент Коли 01, 02, 03, 04, 05, и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количк

За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Ш

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Ракамачкам, повеќе од 600 случаи, или големи или мали, или дебели или парична казна мејсон јажиња.Големина

Погодни за Жито, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Овошје, Храна за Миленичиња и Повеќе.Постојат pulleys на дн

✅ [ПРЕБРОЈУВАЊЕ на СЦЕНА] електронски шалтер доаѓа стандард со инфраред сензор во NPNНЕМА чекање.На сенз

Please wait...