0
clear
  • aipiao 20Pcs Штекер Светилка База на Носителот Светилка База GU10 Сијалица Светлина Адаптер за Полнач Конвертор Керамички Жица за LED Сијалица Халоген Светилка Светлина Уш
  • -20%
  • -20%
aipiao 20Pcs Штекер Светилка База на Носителот Светилка База GU10 Сијалица Светлина Адаптер за Полнач Конвертор Керамички Жица за LED Сијалица Халоген Светилка Светлина Уш

aipiao 20Pcs Штекер Светилка База на Носителот Светилка База GU10 Сијалица Светлина Адаптер за Полнач Конвертор

DEN 1348.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : GU10 светилка база.Боја : бела & црно.Големина : 27cm x 35cm.Тежина : 36g.Материјал : стакло.Тип : GU10 светилка база Боја : бела & black Големина : 27cm x 35cm Тежина : 36g Материјал : стакло Модел : GU10 Оценет напон :220 V Номинална струја :5 A Топлински отпор temperature180 Пакет includes1pc GU10 светилка base Welcome да дом на aipiao, ве молиме слободно да се купи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ракамачкам, повеќе од 600 случаи, или големи или мали, или дебели или парична казна мејсон јажиња.Големина

ВАЖНО Ова е замена на објектот и со вообичаените пакување, Orignial кутија може да не се вклучени.ВАЖНО ве М

Леќата ја комбинира функционалноста, прекрасен е, и исклучителни перформанси со целосно времетозапеча

✅ [ПРЕБРОЈУВАЊЕ на СЦЕНА] електронски шалтер доаѓа стандард со инфраред сензор во NPNНЕМА чекање.На сенз

За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Ш

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ СЕДИШТА ЧИСТИ : Ова hammock седиште покрие го штити вашиот автомобил места од влажни, мате

⭐ АРХИВСКИ БЕЗБЕДНО 2 Инчен врзивно средство може да се одржи до 480 листови / трудови.Чудни механизам не

Совршено се вклопува со елемент Коли 01, 02, 03, 04, 05, и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количк

Маска на маска на бојата и кога не го користат, во случај на суши бојата.Подарокот е мала, но импресивен.О

ВКЛУЧУВА : 6 Прирачник Чешми со црвени и сини индекс.Faucents во согласност со CAЗакон AB 1953 година, Без Олово 5

ХОТЕЛСКИ УСЛУГИ : Ние понуда луксузни големо патување големина toiletries збогатен со чист состојки кои се д

8000 пати / минута висока фреквенција звучен бран вибрации технологија, ефикасно да се отстрани нечистот

Лесен и достапен вратата тела опции.Заврши координати лесно со водовод и осветлување тела.Производот е

❤МАГНЕТНИ ХРИВНИЈАголем број на експериментот може да се докаже дека магнетното нараквици може да се п

Земја на Потекло : сад.Пакет Тежина : 1 фунти.Дел Број : 9857 EOF3134 Лесен и достапен вратата тела опции.Лесен и

Авто shutoff : yes.Батерија : 4 x aaa (не се вклучени).Калибрација тип : надворешно.Излез : rs232 / usb.Стабилност индик

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина / совет голем

Издржливост Загарантирана со Супериорен Заштитни Функции.Прилагодени за високи перформанси во вашиот

Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна ми

Please wait...