0
clear
  • KAJIMEIYO Фитинг Простории, Привремено Едноставна Облека соблекувални во Трговски Центри, Метална Рамка Затемнување Завеси, соблекувални (Боја : Црна, Големина : 90cmx200cm)
  • -20%
  • -20%
KAJIMEIYO Фитинг Простории, Привремено Едноставна Облека соблекувални во Трговски Центри, Метална Рамка Затемнување Завеси, соблекувални (Боја : Црна, Големина : 90cmx200cm)

KAJIMEIYO Фитинг Простории, Привремено Едноставна Облека соблекувални во Трговски Центри, Метална Рамка Затемнување

DEN 1593.60

Достапност
Достапно за нарачка

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, мазна на допир, силни и издржливи.Тоа е парична казна бода и може да се користи за долго време.Голем простор : 80x80x200cm, 90x90x200cm, 100x100x200cm, може да се смести во 3-4 луѓе во исто време, повеќе сакаат да ги користат.Поле на примена : модерен и едноставен стил, погоден за облека продавници, трговски центри, канцеларии, итн., и исто така многу погодни за употреба на отворено во привремено тоалети и катастрофа ситуации.Мобилен соблекувалната : Овој пренослив соблекувалната е монтажни и лесно да се соберат.Затоа, промена на соба е лесно да се движи и може да се залепи каде што е потребно.Едноставно инсталирање : На ' рѓа-доказ метал тока зајакнува главата по должината на работ да се спречи завеса од кинење, и е погодно за бесење и лизгање.Тоа е едноставно да се работи, и лесно може да се инсталира.Тоа е погодно да ги красат и го користат штом ќе ја добијат.На цврстата структура, сите делови и загради се направи опрема што не е лесно да се тресат и оштетување за време на транспортот и употреба.Пространа простор ви овозможува да го промените облека лесно, и можете да се облекуваат лесно.Поради дебели завеси, приватноста може да се заштити!Име на производ : отстранлив фитинг room Color : мулти-color Choose ткаенини : засенчување cloth Style : модерна и simple Packing листата : отстранлив фитинг соба X 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о

Спецификации : .LED Светилки : 64 компјутери.Облик : Ring Light : Топло и Ладно Light Outer Дијаметар : 15.5 cm Inside Дијамета

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Компатибилен Со : Sceptre U650 CVUMC.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4.

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро

Please wait...