0
clear
  • 3/8-16 (20 ПАРЧИЊА) Acorn Хексадецимален Капа Ореви Locknuts, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Светол Финиш
  • -20%
  • -20%
3/8-16 (20 ПАРЧИЊА) Acorn Хексадецимален Капа Ореви Locknuts, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Светол Финиш

3/8-16 (20 ПАРЧИЊА) Acorn Хексадецимален Капа Ореви Locknuts, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Светол Финиш

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ален Хексадецимален Диск : 3/4".Теми Големина : 3/8-16; на Теми на Теренот : 16 TPI; Пакет се Вклучени : 20 КОМПЈУТЕРИ.Ширина Низ Станот : 14.0-14.3 мм; Висина : 15.5-16.0 mm; Дебелина : 7.0-7.5 mm;.Широко се користи во хоби и мебел проекти, мечување, тревник или игралиште опрема.Нуди добра заштита и декоративен изглед.Материјал : Висок Квалитет 18-8 Нерѓосувачки Челик, голема сила и добра отпорност на корозија да се направи сврзувачки елементи минатата!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијаметар : 5 / 16".Материјал : Челик.Крај : Хром.Возачот Тип : 1 / 2" Клуч.Тема Тип : 18 (Крупни).Ние акции широк сп

Ореви со domed крајот на една страна се исто така познат како круна ореви, слепи, ореви, капа ореви или купо

Квалитетот Тип 188 Нерѓосувачки Челик 1032 Капа Ореви / Acorn Ореви (Пакување од 25pcs).Овие големина 1032 тип 188 не

Внатре Дијаметар : 5 mm; Конец Теренот : 0.8 mm; Крај : Обичен Крај.Нерѓосувачки ореви се 100% од нерѓосувачки че

Дијаметар : 1 / 4".Материјал : Челик.Крај : Цинк.Облик : Отворена Acorn.Тип : Push Орев.Ние акции широк спектар на с

Дијаметар : 5 / 16".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Возачот Тип : 1 / 2" Клуч.Тема Тип : 18 (Крупни).Облик : Висока

Отворен крај acorn дизајн со конус седиште 5 / 8" вкупна висина.Одговара на возила со тркала studs бараат 1 / 2"20 н

Нут Тип:Acorn Хексадецимален Капа Ореви 1 / 420 (30 парчиња).Тема Големина : 1 / 4 20; Конец Тип : 20 TPI Груб Навој unc

Дијаметар : #10 Материјал : Челик.Крај : Хром.Тема Тип : 24 (Крупни).Облик : Висока Круна Acorn.Ние акции широк сп

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 1.25".Пакет Ширина : 2.5".Пакет Висина : 1.43".Опис н

Нут Тип:Acorn Хексадецимален Капа Ореви Мерка М4 (100 парчиња).Тема Големина : M4 (4mm или 0.16 инчен); Висина: 8мм

Please wait...