0
clear
  • JUSTSHENGKUANG Воздух Регулатор на Притисок Мерач Спреј Алатка за Воздушниот Компресор Влага Сепаратор Регулатор на Притисок Масло Вода Сепаратори Единица Пневматски Д?
  • -20%
  • -20%
JUSTSHENGKUANG Воздух Регулатор на Притисок Мерач Спреј Алатка за Воздушниот Компресор Влага Сепаратор Регулатор на Притисок Масло Вода Сепаратори Единица Пневматски Д?

JUSTSHENGKUANG Воздух Регулатор на Притисок Мерач Спреј Алатка за Воздушниот Компресор Влага Сепаратор Регулатор

DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо-квалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно филтер за воздух и спреј tools.Спречување на вода од авиокомпании или компресори.Филтер цврсти нечистотии во воздухот, како што цевка големина, ' рѓа превенција и воздушна линија кондензат.Транспарентна филтер сад обезбедува визуелна контрола на акумулираните влажност и се отстранува низ пролет вентил на дното.Направени од високо-квалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Материјал : Алуминиум легура на железо plastic Total Должина : околу. 150mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4.

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11 Тип на прекину�

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче 【Монтажни

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор�

Please wait...