0
clear
  • Електрични Чекан Вежба Малку СДС Плус 8/10/12/14/16mm Крстот Тип Карбид Падна Малку за Ѕидот Конкретни Рок Камен Прави Дупка со LIUSI JUNST (Боја : 5 во 1)
  • -20%
  • -20%
Електрични Чекан Вежба Малку СДС Плус 8/10/12/14/16mm Крстот Тип Карбид Падна Малку за Ѕидот Конкретни Рок Камен Прави Дупка со LIUSI JUNST (Боја : 5 во 1)

Електрични Чекан Вежба Малку СДС Плус 8/10/12/14/16mm Крстот Тип Карбид Падна Малку за Ѕидот Конкретни Рок Камен

DEN 1640.64

Достапност
Достапно за нарачка

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно слот и круг месо тело за ефикасно отстранување на отпадот.Употребата на електрични дупчалки и машини за дупчење.uitable за clinker, бетон, тули, природни или вештачки камен.Пакет се Вклучени : 1pc x Crosshead Вежба Малку.Спецификација за производ : Материјал : Карбид Steel Shank Тип : СДС plus Length : прибл. 160mm Drill Дијаметар : 8мм(0.31"), 10мм(0.39"), 12mm(0.47"), 14mm(0.55"), 16mm(0.63")Карбид падна крстот главата вежба делови, карактеристики прецизно сечење совети за брзо, непречено се намали и finish Twin спирала, дупчење ефикасност, висока precision Long траен живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани materials Double јама двојно слот и круг месо тело за ефикасна отпад removal Use од страна на електрични дупчалки и дупчење machinesuitable за clinker, бетон, тули, природни или вештачки stone Package се Вклучени : 1pc x Crosshead Вежба Bit Gentile Cliente : ciao, по rendere јас tuoi acquisti più piacevoli, forniamo 365 giorni ди servizio.Se avete domande, puoi consultare ил ностро servizio clienti e ti risponderà ил prima possibile.Grazie по aver letto.Grazie!.

Спецификацијата

Material:
Carbide Steel
Shank Type:
SDS plus
Length:
approx. 160mm
Drill Diameter:
8mm(0.31), 10mm(0.39), 12mm(0.47), 14mm(0.55), 16mm(0.63)
Carbide tipped cross head drill bits, features precision cutting tips for quick, smooth cut and finish :
Twin spiral, drilling efficiency, high precision :
Long lasting life and features 4 cutting edges for hard masonry materials :
Double pit double slot and round shank for efficient waste removal :
Use by electric drills and drilling machines :
uitable for clinker, concrete, brick, natural or artificial stone :
Package Included:
1pc x Crosshead Drill Bit
Gentile Cliente:
ciao, per rendere i tuoi acquisti più piacevoli, forniamo 365 giorni di servizio. Se avete domande, puoi consultare il nostro servizio clienti e ti risponderà il prima possibile. Grazie per aver letto. Grazie!

Со стоката дадена додека купуваат

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви к

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба,

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11 Тип на прекину

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

Компатибилен Со : Sceptre U650 CVUMC.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Please wait...