0
clear
  • Нови Лајт-На DVD-ROM-от ГД-16D5S DVD Диск Замена Дел за XBOX 360 XBOX360 Тенок
  • -20%
  • -20%
Нови Лајт-На DVD-ROM-от ГД-16D5S DVD Диск Замена Дел за XBOX 360 XBOX360 Тенок

Нови Лајт-На DVD-ROM-от ГД-16D5S DVD Диск Замена Дел за XBOX 360 XBOX360 Тенок

DEN 1072.80

Достапност
Достапно за нарачка

★Замена blu-ray DVD диск 1175 ГД-16 D5 S за Microsoft Xbox 360 S(Слим). ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајт-на Dvd диск.Ќе треба да или флеш новиот диск или замена на Диск мајка Табла со постојното. ★Не инструкциите што се предвидени, Професионална инсталација се препорачува. ★Дискови се од нови конзоли се подели на делови, надворешната обвивка може да покаже некои ситни козметички оценки од складирање. ★ВАЖНА работа - Мора да се провери оригиналниот модел број на дискови хардвер етикета пред купување.Опис : - Замена на blu-ray DVD диск 1175 ГД-16 D5 S за Microsoft Xbox 360 S(Слим). - Го замени стариот blu-ray диск да го поправи вашиот конзола проблеми како диск прочитајте грешки,бавно вчитување пати ,неуспехот да се прочита диск. - Инсталација бара диск да биде инсталиран со коло како ова е во брак со конзола. - На хард дискот кој ќе го добиете ќе се вклопи со ГД-16 D5 S, 1175 или 1532. - Професионална инсталација се препорачува.Спецификација : - Модел : ГД-16 D5 S - Компатибилен со : за XBOX 360 Тенок - Материјал : Метал - Димензии : 175*132mm.

Спецификацијата

- Model:
DG-16D5S
- Compatible with:
for XBOX 360 Slim
- Material:
Metal
- Size:
175*132mm

Со стоката дадена додека купуваат

( (.Euisdan AA 3 Pcs 5 K Бакар Сензор на Температура на 40cm Должина за Воздух Conditioner Universal Тип Воздух Сензор на Темпе

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае од 10 до 17 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата ис

ВИСОК КВАЛИТЕТ алатка која одговара на сите eнамалување видов ножеви, како и ХСС виде ножот дрво.АПЛИКА

( (.Euisdan AA клима уред PCB Монтажа 20 K Бакар Главата Сензор на Температура на Probe Universal Тип воздух сензор на те

5 V 8Канал Реле интерфејс одбор, секој треба 1520m A Возачот Тековната; Опремена со високотековната реле, AC250

【Високо Квалитетен Материјал】Нашите шпоретот режач опфаќа се направени од fiberglass крпа, со посебен квал

Не програмирање или поставување на потребни Подалеку пренесување на далечина,стабилни перформанси О

Изградена на тешкидолжност челик за да ја издржат тешката користат и носат Брзо и лесно собранието.Мини

【ПОГОДНОСТ,ЕФИКАСНА УПОТРЕБА】Овој внимателно направена од висококвалитет на производот се врти днев

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

Високо Квалитетен Челик и Алуминиум Изградба.Намалување Cedar, Даб, Орев и во Висок Квалитет Граѓа.Zchoutrade о

Со потпирач за грбот, тоа може да застане цврсто на табелата.Тоа, исто така, има дупка за да виси на ѕидот.

【ЕДНОСТАВНИ ОПЕРАТИВНИ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

Хуманизирано дизајн : портабл клима уред издувна цевка конектор усвојува интимна и практични универзал

Тежина : 71g.Материјал : Бакар; Боја : Бакар На Ѕвонење.Внатрешен Дијаметар : 25мм / 1", 22mm / 0.86".Име на произво

Please wait...