0
clear
  • Staroar 5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал Кристал Посебен Облик - Пеперутка на Sunflowers (28 Бои) Цвеќиња Крстот Бод
  • -20%
  • -20%
Staroar 5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал Кристал Посебен Облик - Пеперутка на Sunflowers (28 Бои) Цвеќиња Крстот Бод

Staroar 5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал Кристал Посебен Облик - Пеперутка на

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ 28 бои Целосна кристал кристал дијамант слика од Staroar, платно големина 34 cm x 45 см, вежба област 30 см x 40 см. ★Нашите подобрување на памук платно е навремено отпорни, помек, полесни, многу издржливи и симболите се појасни.Платно е истури лепак, па не постои споеви или меур прашања како што постојат со двојно двострано лента. ★Пакетот вклучува : 1 премиум висок квалитет на платно валани и пакувани внимателно.Обоени смола дијаманти (Различни бои во етикетирани baggies) англиски печатени инструкции книшка со пописен лист. ★Алатка за полнење е вклучена содржи : 1 пар на пинцети (Пинцети се прилагоди на дијамант, да се избегне пукнатини) ,1 Дијамант вежба пенкало (со 4 placer и 7 placer ) ,1 инка-стил на лента (лесно да се прелива со Инка во облик на spout) ,На восок подлога се користи за да ги собереш дијаманти со дијамант пенкало Квалитетни пластични кеси за дијамантски складирање.Ослободување трудови да се замени со чист капак хартија. ★Алатка за полнење е вклучена содржи : 1 пар на пинцети (Пинцети се прилагоди на дијамант, да се избегне пукнатини) ,1 Дијамант вежба пенкало (со 4 placer и 7 placer ) ,1 инка-стил на лента (лесно да се прелива со Инка во облик на spout) ,На восок подлога се користи за да ги собереш дијаманти со дијамант пенкало Квалитетни пластични кеси за дијамантски складирање.Ослободување трудови да се замени со чист капак хартија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Гумени се Справи со Топката Перо помош експерти привлече поголем кругови со дијаметар од : 6,13,16,19 mm...

Она што е Внатре : Ова везови комплет содржи 1 x бамбус везови обрачот 7.8 инчен (20 см), 3 x Везени текстил, со

Име на производ : компатибилен со "Шкода" Брза отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот +

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може

5 cm, Сино Пенкало : 15.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.3 cm Package Вклучува : 32 Pieces

ПОВЕЌЕ ВЕЗОВИ КОЛЕКЦИИ : вез комплет содржи 100 бои везови теми, 5 големини везови карики, 3 aida крпа, везови

ОНА ШТО Е ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО?Дијамант Сликарство е нов занает хоби тоа е мешавина помеѓу Крстот Бод и Б

Посебен Повод за Подарок – Тоа е смешно и значајни забава проект за одмор и забава, како најдобар подаро

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

СИНА и жолта дизајн за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправен

Декорација за вашиот дом или како подарок за вас љубовник,семејство или пријатели, Кога ќе заврши оваа р

Тоа е посебно продолжен адаптер со полначот со USBC за Mac Book 12" и Други паметни телефони, нека можете да кор

Карактеристики : водоотпорен и дише / сончање изолација / UV / antifreeze / облачно / ветрот / прашина / ну

ЦВЕТНИ инспирација за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправен

Пакетот Вклучува : 4 парчиња на ткаенина, со претходно обоен растенија шема, 2 парчиња 8" пластични обрачо

0 Работи за вашиот Тесла 2020 Модел 3!.●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат совршен за двете па

Спортски Најлон Патување Паричникот за Носење за паметни телефони.Карактеристики на zippered пари џеб на з

Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР : Ова уметности и занаети во собата е совршен за посебни присутни.Без Прашања праша.Ов

ЖОЛТА и кафена инспирација за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОн

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

Please wait...