0
clear
  • KEYSCAN К-КПР - 125 KHz Близина Читателот и Тастатурата
  • -20%
  • -20%
KEYSCAN К-КПР - 125 KHz Близина Читателот и Тастатурата

KEYSCAN К-КПР - 125 KHz Близина Читателот и Тастатурата

DEN 13029.12

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Keyscan Inc К-КПР Keyscan Prox Тастатурата Читателот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 5 Authoriz ID Близина Сина Wristbands 26 Малку Keyfobs 125khz контрола на пристап Близина Копче Fobs форма

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

14 ПРОСТОР ЗА ЛИЗГАЧКИ ЖЕЛЕЗНИЧКИ СИСТЕМ, 125 LB.CAPACITY2 СЛАЈД СРС, 14 УПОТРЕБЛИВИ.SRS214 Рек Простори : 14 U Простор�

Направени од високо цврстина PV пластика, безбедно и издржливи, долг животен век.Водоотпорен, експлозија

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

НЕМА.ПРЕВОЗНИКОТ Transicold ВЕКТОР ОДНАПРЕД ТАСТАТУРАТА, 120045000 765012500 07280811 ОВА Е ПРЕВОЗНИКОТ ВЕКТОР TRANSICOLD ТАС�

СТАН поддржува за 4.3 и за IOS7.0 и погоре.Повеќе пристапни начини : картичка, PIN, картичката со PIN и мултикарт�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Phyical 1 Димензија : 85.5 mm x 54 mm 2 Дебелина : 1.9 3 мм Материјал : ABS материјал, SGS одобрување 4 Печатење : inkject ID брое�

НЕМА 919770 faceplate тастатурата термо кинг 451866 thermoguard кабината контролер Faceplate Да далечинска контрола : 451866, 451

Please wait...