0
clear
  • Lovehoney Среќен Зајакот Батерија Vibrating Strapless Рака На Пинк
  • -20%
  • -20%
Lovehoney Среќен Зајакот Батерија Vibrating Strapless Рака На Пинк

Lovehoney Среќен Зајакот Батерија Vibrating Strapless Рака На Пинк

DEN 1330.32

Достапност
Достапно за нарачка

Уживајте во силни вибрации за двајца со 12 примамливо вибрации режими во тенок пенетрирачка вратило и 3 задоволување на брзини во Зајакот.5 инчи и е 4,5 инчи во обемот.Тенок вратило со нежни крива предизвикува внатрешна ерогена зони.Пократките зајакот, за носителите, мерки 4.25 инчи во најширока точка.Среќен зајакот батерија Розова vibrating strapless рака За од љубов мед.5 инчи и е 4,5 инчи во обемот. 3 брзини и 9 модели во окно, 3 брзини во зајакот. 3 брзини и 9 модели во окно, 3 брзини во Зајакот.Патување заклучување спречува вашиот среќен зајакот од неочекувано подрипнувајќи во акција.Водоотпорен за лесно чистење и водни задоволство сесии.Среќен зајакот сака вода базирани смазка.5 инчи во најширока точка.15 вибрации режими.Size 8 инчи во должина може да биде вметната 5.Патување заклучување спречува вашиот среќен зајакот од неочекувано подрипнувајќи во акција.Изработени целосно од мазна, кадифена силикони, ова strapless на рака На тоа што е подолго вметнување вратило мерки 5.Подготвени и raring да стане вашиот оди да се омилени, ова strapless рака На целосно е водоотпорен, USB Полнење, и карактеристики на патување заклучување за мир на умот, па може да се земе вашето задоволство насекаде.Дебели, флексибилни bunny уши плик клиторисот за возбудливоста на стимулација.Тенок вратило со нежни крива предизвикува внатрешна ерогена зони.Ставете дарежлив dollop во текот на вратило и ушите за најдобар лизгање лизгање добрина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...