0
clear
  • 8K HDMI Кабел 10ft, BIFALE HDMI Кабел 2.1 Поддршка 8K@60Hz,4K@120Hz, Ултра-висока Брзина 48Gbps, Динамичен HDR, eARC Компатибилен со Apple TV, Switch, Roku, Xbox, PS4, Проектор-3M
  • -20%
  • -20%
8K HDMI Кабел 10ft, BIFALE HDMI Кабел 2.1 Поддршка 8K@60Hz,4K@120Hz, Ултра-висока Брзина 48Gbps, Динамичен HDR, eARC Компатибилен со Apple TV, Switch, Roku, Xbox, PS4, Проектор-3M

8K HDMI Кабел 10ft, BIFALE HDMI Кабел 2.1 Поддршка [email protected],[email protected], Ултра-висока Брзина 48Gbps, Динамичен HDR,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

FRL(Фиксна Стапка Линк) е сигнализација технологија.Enhanced освежете го оценувате карактеристики се обезбеди дополнителна ниво на мазна и лесна движење и транзиции за игри, филмови и видео.Навистина поддршка за HD 7.Брз Рамка Транспорт (QFT) ја намалува латентност за неспокојот без задоцнување игри, и во реално време интерактивни виртуелната реалност. 【HDR 10 & e ARC】Поддржува HDR10, VESA DSC 1.5 mm) Верзија : HDMI 2.1 кабел поддршка 8 [email protected] Hz, 4 [email protected] Hz/120 Hz/60 Hz, голем број на решенија се поддржани вклучувајќи 5 K и 10 K, наназад компатибилен со HDMI 2.Тие вклучуваат : Променлива Освежете го Оценувате (VRR) ја намалува или елиминира заостануваат, stutter и рамка кинење за повеќе течност и подобро детални игра.Издржливи и Флексибилни. 【Доживотна Гаранција】Слободен Живот Замена или Гаранција за Парите назад ако квалитет прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поддржува екстремно високи резолуции многу над стандардните 1080p или 1440p.Highdefinition multimedia interface кабли, со Ет�

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

Само HDMI кабел линија изградена првенствено во САД; конектори додадени во Кина.HDMI ATC Заверена од 45 метри (�

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

HDMI 1.4 поддршка.HDCP поддршката.Енергија со користење на микроUSB конекторот.Далечина до 300 метри користење L

【Поддржана верзија】Akoada голема брзина HDMI2 【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од

Одликувајќи се со висок квалитет 28 AWG чист бакар жица.Овој Кабел е изработен од Дазаштитен внатре позлат

25 Метри High Speed HDMI Кабел се поврзува на Bluray плеер, компјутер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, кабловска с�

Sound Original storefront Повратни информации 100% позитивни во последните 12 месеци, 30 ден парите назад гаранција за �

Конектори : HDMI машки да HDMI машки.Злато Позлатен за подобар квалитет.Обезбедува најпознатите сигурен сиг

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

Производителот гаранција може да не се применува.За адаптација на Display Port интерфејс (e.г.графичка картич�

Тесни простори кои ви даваат проблем поврзување на вашиот HDMI кабел.Оваа порта saver ќе помогнат да се олес�

Податоци брзина на пренос : Надминува 10.2 Gbps.Злато позлатен HDMI (Тип А) да го Тип) конектори 7.3 mm К Г., 28 AWG црн�

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел,hdmi кабел 1080p 75hz,hdmi кабел 1080p ,долго nintendo switch hdmi кабел ,дол�

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

Please wait...