0
clear
  • LSA Меѓународни Шут Set & Дабови Гребло L15.75in Избрани Бои, 15.75
  • -20%
  • -20%
LSA Меѓународни Шут Set & Дабови Гребло L15.75in Избрани Бои, 15.75

LSA Меѓународни Шут Set & Дабови Гребло L15.75in Избрани Бои, 15.75

DEN 2141.28

Достапност
Достапно за нарачка

Гребло колекција е наменета за неформални социјални прилики.Дизајниран за секојдневно живеење и забавни.Погоден за домашни внатрешни декорации.Дизајниран за лесна употреба и чување.Погоден за сите прилики.Уникатно стилски, но и практичен, LSA Меѓународни гребло колекција е идеален подарок за домаќините.На дрвени гребло обезбедува современиот начин да им служи на водка и духови во партии.Сет вклучува гребло и 6 снимен очила.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ОБЛИК На едноставна форма на shot чаша со дебели база, создава балансирана ефект за време на употреба.ФУНК

Големина на стакло е ПОМАЛА од стандардната Американска шут стакло.Мерки 2" високо и 1 5 / 8" во дијаметар.С�

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

????ПИЈАТ ОД ВИСТИНСКИ ВОЛ РОГ Секој toasting рог е направен од автентични, етнички извори вол рог (Ветеринар�

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Карактеристики Кејп Корални Флорида.Има 2 унци.Светли, Шарени Графика.Дебела Квадратна основа.Карактер�

Мали shot чаша направени од храна одделение leadfree стакло, силен, издржлив, транспарентен, нетоксичен, безбе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направен во САД и се Увезени.Рака Мие �

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

1.5 унца шут стакло.Материјал : Керамички.Димензии : 2.4" x 2.4" x 2.0" (h x w x d) / 6.2" (circ.).Боја : Бела надвор со црна в�

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави совршен подарок или колекторот е об�

Карактеристики Венеција Плажа Во Флорида.Има 2 унци.Светли, Шарени Графика.Дебела Квадратна основа.Кара

5 oz керамика, што значи дека тие нема да имаат проблеми во машина за миење на садови и микробранова печка.

Мини големина, капацитет : 30ml.направи пиење на движење едноставен и лесен.Погодно за уживање во топло ка�

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Ласерски Гравирани па дизајн никогаш не згаснува!.Гравирање дава ов

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Октопод Шут Glass This шут стакло е е изработен со оригинална Октопод Дизајн Гравирање нема да избледи и ста�

Анти scalding дизајн може да и заштита на вашиот десктоп од оштетување и гребнатини.Донесување на справи со

Нашиот Шут очила се направени од 1,5 мл, што ги прави пријателски во микробранова печка и во машина за мие�

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Алјаска.Сигурни да се врати на голема сп

Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР : совршен роденден или одмор подарок за текила, вотка, или виски љубовник во вашиот жи�

Традиционалните метал алкохол колби имаат тенденција да се доведува во вкусот и квалитетот на алкохол �

Maryhill Имот Кентаки жител или посетител?овој прекрасен и шарени ретро дизајн 2 унца шут стакло е совршен н�

Квалитет, златоrimmed стакло.Трајно печатени на двете страни.Машина За Миење Садови Безбедно.Медицинска с�

Најдобрите европски квалитет стакло за крајна искра и јасност.Уметнички дизајнирани да се координираа�

Пополни со летни коктели или стрелците.Ние веруваме дека тоа е она што ги поставува нас, освен, и ние зна�

Квалитет, златоrimmed стакло.Трајно печатени на двете страни.Машина За Миење Садови Безбедно.Рак Преживеа�

ХОЛАНДИЈА АКЦЕНТ : Оваа симпатична delft сина тематските тематските тематските shot чаша со моделиран лале �

Please wait...