0
clear
  • JEONSWOD Видео Врата Безжична Врата Камера Водоотпорен HD WiFi Безбедносна Камера во Реално Време Видео за и Телефон
  • -20%
  • -20%
JEONSWOD Видео Врата Безжична Врата Камера Водоотпорен HD WiFi Безбедносна Камера во Реално Време Видео за и Телефон

JEONSWOD Видео Врата Безжична Врата Камера Водоотпорен HD WiFi Безбедносна Камера во Реално Време Видео за и Телефон

DEN 3596.64

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Способни да комуницираат визуелно со посета на гости во секое време,насекаде,и употреба два-wayspeech отстранување на бучава,adaptive стапка,направи видео и звук станат јасни и веродостојни.Smart врата има инфраред ноќ визија,така што можат да работат во вечерните часови без светла. ✔ Wi Fi видео врата поддржува истовремено управување на мобилни телефони и Апликации со bulit-во wifi,и опрема, исто така, е поврзан непречено надвор од вратата.4 GHz Wi-Fi конекција - одржување на вашата врата секогаш онлајн.Можете само да седат на каучот или лежат на вашиот кревет гледаат и да разговараат со посетителот пред вашата врата. ✔ Smart врата needn не жици или кабли,само преземете СТАН,можете да имате пристап до видео во живо, во кое било време од вашиот мобилен телефон.Помала Моќ и Времето на мирување - Усвојување на ниска моќност технологија,во овој мод,на smart врата може да се работи за долго време. ✔ На ПИР откривање функција испраќа предупредување на вашиот мобилен телефон секогаш кога било движење е откриен,и на чувствителните време е прилагодлив.Тоа веднаш ќе известувања за притисок известувања за мобилен телефон кога некој лебди на вратата и активирањето на прстен е вграден во движење сензори. ✔ Во потрошувачката на енергија на владата,Powpro smart врата може да се работи за долго време,и батерија(Не се вклучени) користење на времето е подолго од 8 месеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога се слободни, може да биде со семејството Споделување прекрасна дневна видео и фотографии, снимање �

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифриран и да се спреч�

Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање / се регистрира

Следење надвор без притискање на копчето за повик 2 начин на зборување, на располагање се зборува за пос�

★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој ком�

Мала големина, практично во употреба, елегантен стил, совршена декорација.Фотоелектрически вибрации се

Каде сакате, кога сакате тоа Постојат голем број на работи што сакате да ги задржите внимава на, додека с

Оваа DC12 V 3А / 5 A контрола на пристап на систем за ПРОЗОРЦИ моќ кутија, да се поврзете со надворешна батери

5инчен отстранлив неозначување заклучување casters овозможи лесно движење во текот тешки и нерамни површи�

8 во Пакет Тежина : 202g Пакет Листа : 1 * Внатрешна Mainframe 1 * паркинг (Надворешен Peephole Камера 3 * Завртки (L / M / S)

* Во повеќето 5 безжичниот далечински управувач кодови; LCD дисплеј Далечински управувач Рака, да се Разор

Брз, Едноставен за Инсталација : лесно се качи на таванот, пресврт заклучување сензор прилог за 360Степен

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас...

T5577 ознака 125khz ознака.rewritable ознака 1 Материјал : ABS 2 Фреквенција : 125 3 KHz чип : Оригиналот НА МЕЛ T5577 (најдоба

Лесен за Употреба : Без инсталација, се Држи и да се користи директно!Можете да affix на било какви објекти �

Smart Ноќ Визија : Префрлете се на smart ноќниот режим, стандардна состојба е нормална визија ноќ, кога некој �

Имајте Шифрирана : Ако имате овој клуч, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифрирана и може

До 1000 корисникот capacity Easy да се инсталира и operation Based на напредна технологија, брзо препознавање на брзина

Ова е Dorr CL5 Микро LED Капа Светлина Одговара на Врв [980397] Ова е гениј идеја, како факел едноставно клипови н�

2)функцијата на јачина на звук прилагодување : постојат три видови на јачината на звукот (висок, среден, н

GPRS DTU RS232 RS485 да SMS Конвертор Портал Безжична ModbРоб SMS Аларм Читање Пишување за САЛАДИН HMI КОМПЈУТЕР.Функци

Нерѓосувачки челик, механички копчето за повик.Времето и вандалот отпорни.Флеш планината.Се вклопува 2б

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР останува шифриран и заштитени о�

Please wait...