0
clear
  • АПЦ P4GC 4-Излез на Енергија-Заштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер
  • -20%
  • -20%
АПЦ P4GC 4-Излез на Енергија-Заштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер

АПЦ P4GC 4-Излез на Енергија-Заштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер

DEN 727.20

Достапност
Достапно за нарачка

АПЦ P4 GC 4-Излез на Енергија-Заштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер.Оштетување извира поврзани со молња или комунални проблеми може да патува заедно со вашите нови и податоци линии, оштетување на вашиот електронски уреди и уништување на вашите вредни податоци.Дури и помали секојдневниот бранови може да се деградира перформансите на вашиот електроника и намалување на нивниот живот.На АПЦ Surge Arrest 4-Излез на Енергија-Заштеда на Surge Protector Ѕид Допрете со LCD Тајмер претставува минимално ниво на пренапонска заштита кои треба да бидат присутни на било која од вашите домаќинство, компјутери и електроника, со повеќето модели, исто така, обезбедување пренапонска заштита за вашиот телефонски линии.Својата држава на уметноста circuitry нуди заштита за чувствителни електронска опрема против поголеми бранови и повеќе пренапони настани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пред регулаторот на линеарни регулаторот, дистрибуирани енергетски систем за стабилна работа.Работнат

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

Перформанси во секунди.Работи како педалата чувствителност, стабилност, контрола и системи за контрола

Модел : ER17330 V / 3.6 V Тип : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА.Примена : алармен сис

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1 Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : Жица Ко

Име на производ : Патнички Адаптер;Приклучок Тип : EUUK НИ Приклучок за СЛЕДЕЊЕ на Приклучокот.Напојување :

Многу модерни возила се користат електронски контролен и повеќе возила се случува на тој начин, особено

Поддршка за влез обратна поларитетот заштита и ТЕЛЕВИЗОРИ во текот напон заштита.Поддршка за излез во т

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Перформанси во секунди.Во електронски контролен системи, педалот за гас на возилото е поврзан со сензор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 26 A(AMP) и ќе

Дизајниран со двојно пристаништа (кутиите на двата краја) ви овозможи да plugin две електрични уреди (конек

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

+5vsb е копија на напојување, која може да се примени за да направите резервна копија од контрола кола за д

Во електронски контролен системи, педалот за гас на возилото е поврзан со сензор кој го испраќа сигнал д

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

На универзална интерфејс, поддршка на голем број на електрични приклучоци.Едноставна контролна табла,

Дизајниран за да започнете и да ја стартувате 25 HP мотор или CNC / Resistive / Индуктивен носивост до 60 засилувач

Работи во повеќе од 150 земји, вклучувајќи ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА / САД / CN / ЈП / HK.Се конвертира штек

Полесно ќе почне на ридови.Спринт Бустер е одредена апликација хардвер базиран производ, специјално ди

Литиумјон, нискохалоген централизирана; Резерви извор на енергија за HPE NVDIMMS; Поддршка на повеќе уреди.Н

Најдобро за : 25 HP Било оптоварување, особено resistive, коригирана и компјутерски товари како CNC, VFD EDM, полначи

Please wait...