0
clear
  • BZLLW Елипсовидна Машина,Прирачник 16-Брзина Magnetron,3-во-1 Елипсовидна Крстот Тренер Вежба Велосипед,Губење Тренингот Машина,за Мажи и Жени
  • -20%
  • -20%
BZLLW Елипсовидна Машина,Прирачник 16-Брзина Magnetron,3-во-1 Елипсовидна Крстот Тренер Вежба Велосипед,Губење Тренингот Машина,за Мажи и Жени

BZLLW Елипсовидна Машина,Прирачник 16-Брзина Magnetron,3-во-1 Елипсовидна Крстот Тренер Вежба Велосипед,Губење

DEN 2808.96

Достапност
Достапно за нарачка

Крстот тренер може да се користи и напред и назад.Четири точки за поддршка на системот има товарот капацитет на 150 KG,што ја прави работата посмирен и има цврста структура без тресење.Боја : Црна Нето тежина : 45 KG Бруто тежина : Тежина 48 KG : 150 KG Чекор растојание : 38 CM Производ големина : 157 * 68 * 162 CM Пакување големина : 122 * 32 * 59 CM Flywheel : 9 KG солидна flywheel.Пренос метод : појас Отпор на вредноста : прирачник за 16-брзина magnetron Сопирање метод : прирачник за 16-брзина магнетни отпорност adjustment Cross тренер/елипсовидна тренер крстот тренер е идеален за еден почетник тренингот дома.LCD екранот се покажува далечина,калории изгори,поминатото време и брзина.Три-во-едно фитнес уред,вистински три-машина интеграција,вклучувајќи неблагодарна работа,се врти велосипед и stepper движење функција.Крстот тренер/елипсовидна тренер обезбедува врвен кардиоваскуларни тренингот со индивидуален отпор,и може да резултира со подобрување на општото ниво на подготвеност.Голем избор на мускулите се остварува со напред и назад движење на.Во удобноста на вашиот дом, можете да започнете со основна обука единици,постепено зголемување на должината и отпор ниво.Напред движење вежби пред бутните мускули додека обратното движење вежби на грбот бутните мускули.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се врати што е можно поскоро во рок од 24 часа.Овие имаат рака пулсот сензори.Услугата за Гаранција - Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со задоволителна услуга.Благодарение на двонасочна принцип,нозе,колкови,задник,рацете и рамената се остварува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зачекори дизајн, функционални области се разумно поделени, слоевит, лесно да се одржи и да се стави, лесн

Со Слот за LV12 Фидер.За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Германија

Нашиот СуперМеки Бамбус тери облека нуди чувство на Топлина и Супериорен Absorbency.Специјалната мешавина о

ПРИМЕНА : да ги Користите овие T8 неshunted надгробниот камен светилка држачи со LED флуоресцентни цевки заме

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ВКЛУЧУВА : 6 Прирачник Чешми со црвени и сини индекс.Faucents во согласност со CAЗакон AB 1953 година, Без Олово...

Бања крпи нежно доволно за целото семејство да се користи.Одржувајте ги чисти е брзо и лесно.Овој сет на

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

⭐ АРХИВСКИ БЕЗБЕДНО 2 Инчен врзивно средство може да се одржи до 480 листови / трудови.Чудни механизам не

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ СЕДИШТА ЧИСТИ : Ова hammock седиште покрие го штити вашиот автомобил места од влажни, мате

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Грејпфрут Етерично Масло.Ова е 100%

Слобода Складирање Кутија Рекорд Форма 91 / 2 x 231 / 4 х 6 Бела / Сина 12 / Картон String & копчето обезбеди затвора

* Го заврши објектот може да се користи на Почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих Погоден за Домаш

Боја Име : 4 ПАРЧИЊА.Предмет тип : Fastener & Клип.Надворешни тестирање и сертификација : ce.Објектот висина : 4.7

Ultra HD 8 K подготвени оптика со врвен резолуција на сликата.Тивко и мазна ротација на фокус прстен беше пос

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Синтетички единствена.Вратил

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Стандард Линија Три Џамбо Лен П

◆ Транспарентен виткање кофа опфаќа : виткање кофа капак, лесно да се отвораат и затвораат, транспарент

Ние често се види тоа во ресторани, супермаркети, спортски исполнува, училишта, фабрики, и логистика сор

Подароци за пријатели се направени од вас, што го прави подароци повеќе значајни.♥На готовиот дијамант

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се

Бојата ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на боја недостаток...

10 Yards 10cm Долго Дополнителните Чипка Tassel Полиестер Чипка Скриј Лента латинска танц здолниште завеса на р

♛Лесен и Удобен за Употреба : Овие течни смоли боја се запечатени во шишиња со dropper, така што можете да го

Целокупната Dxšxv : 80x20x45".Сад Lx W : 77x161 / 2" 4 Чешми.Доаѓа со цедилка кошница.NSF / ANSI 372 Уверение.Тешки нерѓосувач

Please wait...