0
clear
  • Платформа Камион - Алуминиум Дијамант Палубата, 56 x 42, 2000 Lb. Капацитет 6 Гума Casters
  • -20%
  • -20%
Платформа Камион - Алуминиум Дијамант Палубата, 56 x 42, 2000 Lb. Капацитет 6 Гума Casters

Платформа Камион - Алуминиум Дијамант Палубата, 56 x 42, 2000 Lb. Капацитет 6 Гума Casters

DEN 21942.72

Достапност
Достапно за нарачка

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот.Сите заварени 10 мерач алуминиум палубата со 7 мерач алуминиум канал рамка обезбедува долг живот и отпорен на корозија.Лизга-отпорни дијамант упатуваа палубата површина има повеќе контрола cleats по квадратен метар од конкурентна камиони, помага да се спречи предмети од паѓање за време на транспортот.Не-marring составен агол браници заштита на ѕидовите.Ново дизајнирани форумот ергономски алуминиум притисни справи со помага во намалување на заморот и ја зголемува маневрирање.Засилен агол сокети на двете страни им овозможува употреба на дополнителен притисок рачка (се продава одделно).Ролни без проблеми на 2 зглобот, 2 крути ролери имајќи тркала., Број на 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к�

Идеален дизајн за исполнување на федералните и HUD домување спецификации, ова KETCHAM медицина кабинет има з

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5 Windows 7 Професион

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Please wait...