0
clear
  • Најдобри Возење На Автомобили Fiat 500 Притисни Автомобил, Розова
  • -20%
  • -20%
Најдобри Возење На Автомобили Fiat 500 Притисни Автомобил, Розова

Најдобри Возење На Автомобили Fiat 500 Притисни Автомобил, Розова

DEN 1647.12

Достапност
Достапно за нарачка

Дете-friendly Дизајн – притисни автомобилот е опремен со удобни седишта со прикачен појасот и автомобил врати да го натераат детето да се обезбеди во текот на возење.Реална перспектива – реални правец на sheild, мулти-функционален управувач, автомобил врати и LED светлата дава на дете вистински возење искуство.Удобно Возење Искуство – Поседува широк седиште со назад одмор и скалабилни нога treadle, детето може да peddle во крајна удобност.Возрасни-надзор – Кој е прилагодлив притисни бар тоа го олеснува процесот на контрола на вртење, родителите може да се надгледуваат за мобилност на автомобилот и да се обезбеди дете безбедност Пријатно и Забавно – Има вграден музика и рог копчето, детето може да peddle автомобилот додека се забавувате.Долгорочна Употреба – На fiat автомобил поседува еден прилагодливи притисни бар и скалабилни нога treadle кој им овозможува на двете деца да користат нивните нозе да се управува и на родителите да ја надгледува автомобили мобилност.Оттука, овој автомобил ќе биде вашето дете е придружник, кога тој преминува од бебето на деца.Лиценциран Fiat 500 притисни автомобил доаѓа со шетач, прилагодлив подложка за нозе, прилагодлива рачка, рог и музика, вратата се отвори.Официјално Лиценцирани Fiat 500 Притисни Автомобил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Далечински управувач за деца напојува возење на автомобил.Број на модел : TX20 Првата употреба (или замене

★Преносни совршен подарок : Оваа играчка совршен подарок за внимание дефицит хиперактивност растројст

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ЛЕСНО MANUVERABILITY : Голем волан и здрав гуми направи cinch да се движат наоколу.Вашето дете ќе го добиете висат

Higfh квалитетен производ, со прифатлива цена.тоа се прави со висок степен на суровини.Тоа е сигурен и безб

Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво

Исклучителен изглед : На ситеметална рачка е висок квалитет на оксидација третман, и сјај е светла.Одлич

Спецификации : .Направени од премиум дрвен материјал, ова дете автомобил играчка е нетоксични,еколошки

СЕ ДВИЖАТ СО PEPPA СВИЊА : Ова Playskool возина играчка за 9 месеци и е одличен начин да се вклучат децата во акти

Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво

Ние секогаш ќе се стави на квалитетот и безбедноста на производите на прво место.Squishies Виножито Тиква Ба

Производителот гаранција може да не се применува.Производ карактеристики : удобно contoured седиште седишт�

Се посветам на размислување.Визија, разбирање, интерес за обука, интелектуалниот развој, сетила, слух, д�

ДОБАР КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив и одржлив дрво, да се земе груб и собори на деца живот.УЧЕЊЕТО О

Производителот гаранција може да не се применува.Влечете На Животните.Тигар.Без метални делови или згл�

Додадете Melissa & Даг Виножито Сложувач Класичен Играчка да се коло од збогатувајќи развојни игра искуств�

Се ПОВЛЕЧЕ ЗАЕДНО ИГРАЧКА : класичен се повлече играчка со модерен изглед, Дрвени Жирафа Повлече Играчк�

【ДецаПријателски Материјал】 : Тоа се направи на безбеден пластика, со безбедни заоблени агли, полиран �

Higfh квалитетен производ, со прифатлива цена.тоа се прави со висок степен на суровини.Тоа е сигурен и безб

1 Бебе pushpull играчки направи вашето дете е првиот чекор незаборавно и фасцинантен 2 Стимулирање на децата

Далечински управувач за деца напојува возење на автомобил.Број на модел : CST1 A.Првата употреба (или замен

【Безбедно Материјал】 : На диносаурус играчка автомобил е изработен од ABS материјал погоден за деца.Кул

Бебе Ајкула Режим : Како што секој индивидуален карактер е ставен во нивното место на нивните стих на Бе�

[Анксиозност Играчки за Ублажување на Анксиозноста] Ова е добар седатив алатка за деца и тинејџери со ау

Бебе Играчка Автомобили во Собата : цртан филм помогнам и да одат автомобили.само едно притиснување и то

Кога ќе го притиснете копчето овие две копчиња, тие емитуваат на зависност поп звук, поттикнување на так

МултиФункционални Игра Панел : Кој игра панел со геометриски фигури, воланот, цртичка одбор, автомобил р

Далечински управувач за деца напојува возење на автомобил.Број на модел : RX 02 V1.2 Првата употреба (или зам

Please wait...