0
clear
  • Panduit IT9115-CUV4A
  • -20%
  • -20%
Panduit IT9115-CUV4A

Panduit IT9115-CUV4A

DEN 1320.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово - внатрешна или надворешна употреба.На тип на производ е Panduit IT9115-CUV4 A Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово - внатрешна или надворешна употреба, Паралелно-влез кабелски вратоврска дека теми како појас (180° entry), Широк вратоврска тело обезбедува висока затегнувачка цврстина.Panduit носи кабел врски и кабел за управување со додатоци за сите на вашиот занимаваат, рутирање и идентификација на барањата.Соодветни за било какви електрични, индустриски, или вмрежување апликација, нашиот широк избор на индустрија-одобрени стилови, димензии и материјали кои се гарантира дека ќе го добиете работа ефикасно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Компатибилен со i Phone 11 Про 50% Полиуретан / 25% TPU / 25% Поликарбонат.Внатрешниот дел на синтетички обичен pel

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4.

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1...

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Please wait...