0
clear
  • Електрични Чекан Вежба Малку СДС Плус 8/10/12/14/16mm Крстот Тип Карбид Падна Малку за Ѕидот Конкретни Рок Камен Прави Дупка со YANGS JUNHU (Боја : 5 во 1)
  • -20%
  • -20%
Електрични Чекан Вежба Малку СДС Плус 8/10/12/14/16mm Крстот Тип Карбид Падна Малку за Ѕидот Конкретни Рок Камен Прави Дупка со YANGS JUNHU (Боја : 5 во 1)

Електрични Чекан Вежба Малку СДС Плус 8/10/12/14/16mm Крстот Тип Карбид Падна Малку за Ѕидот Конкретни Рок Камен

DEN 1635.12

Достапност
Достапно за нарачка

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно слот и круг месо тело за ефикасно отстранување на отпадот.Употребата на електрични дупчалки и машини за дупчење.uitable за clinker, бетон, тули, природни или вештачки камен.Пакет се Вклучени : 1pc x Crosshead Вежба Малку.Спецификација за производ : Материјал : Карбид Steel Shank Тип : СДС plus Length : прибл. 160mm Drill Дијаметар : 8мм(0.31"), 10мм(0.39"), 12mm(0.47"), 14mm(0.55"), 16mm(0.63")Карбид падна крстот главата вежба делови, карактеристики прецизно сечење совети за брзо, непречено се намали и finish Twin спирала, дупчење ефикасност, висока precision Long траен живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани materials Double јама двојно слот и круг месо тело за ефикасна отпад removal Use од страна на електрични дупчалки и дупчење machinesuitable за clinker, бетон, тули, природни или вештачки stone Package се Вклучени : 1pc x Crosshead Вежба Bit You се многу добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ако имате било какви прашања, можете да испраќате пораки да се консултирате со услуги на клиентите.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа на ден, а ќе се реши вашите прашања колку што е можно побрзо!.

Спецификацијата

Material:
Carbide Steel
Shank Type:
SDS plus
Length:
approx. 160mm
Drill Diameter:
8mm(0.31), 10mm(0.39), 12mm(0.47), 14mm(0.55), 16mm(0.63)
Carbide tipped cross head drill bits, features precision cutting tips for quick, smooth cut and finish :
Twin spiral, drilling efficiency, high precision :
Long lasting life and features 4 cutting edges for hard masonry materials :
Double pit double slot and round shank for efficient waste removal :
Use by electric drills and drilling machines :
uitable for clinker, concrete, brick, natural or artificial stone :
Package Included:
1pc x Crosshead Drill Bit
You are very welcome to visit our shop. If you have any questions, you can send emails to consult customer service. Customer service is online 24 hours a day, and will solve your questions as soon as possible! :

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Компатибилен со i Phone 11 Про 50% Полиуретан / 25% TPU / 25% Поликарбонат.Внатрешниот дел на синтетички обичен pel

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Please wait...