0
clear
  • Безжичен WiFi Безбедносната Камера со Соларен Панел
  • -20%
  • -20%
Безжичен WiFi Безбедносната Камера со Соларен Панел

Безжичен WiFi Безбедносната Камера со Соларен Панел

DEN 2567.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ. 【ПИ Признавање и ПИР Движење Откривање】 : Со напредни ПИ технологија, оваа безжична батеријата камера анализира и го издвојува човекот, домашните миленици и возила врз основа на следење на целта што се постави во Vico Home Стан.Поддршка на локалните SD картичка складирање до 128 GB(не е вклучен), како и 30-ден слободни трага на cloud сервис кој содржи cloud складирање, интелигентни известување за луѓе, домашни миленици & возила и прилагодени активност зони за следење. 【1080 P Резолуција и Боја Визија Ноќ】 : Одликувајќи се со 1920*1080 P Full HD квалитет на слика и двоен извор на светлина за ноќ визија, надворешна безбедносна камера безжична трансфери повеќе деликатна и јасна слика и видео и ден и ноќ. 【Водоотпорен IP65 & Складирање】 : На надворешна безбедносна камера безжична има IP65 водоотпорен заштита и може да бидат ставени надвор. 【Двонасочна Звук на Сирената и Уред за Споделување】 : Со оглед на home security, за разлика од денот на приемот на предлогот за известување, ова отворено безбедносна камера безжична опрема со сирената и центарот на вниманието како пречка, која може да се активира автоматски и рачно.Поддршка 2.Тоа е infrared режим & боја на владата за ноќно гледање.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Со иновативни ниско-енергетски технологија, надворешна безбедносна камера безжична има повеќе duarable режим на способност до 6 месеци по целосно полнење за 8 часа.Камерата може да ги сподели со друг телефон, поддршка уред за споделување до 8 корисници, само нека invitee преземете Vicohome Стан и скенирање на QR кодот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Број На Модел : Аналогни.Стил : Куршум Камера.Аудио Излез : Аудио снимање.Технологија : Инфраред.Ноќно Rainpr

Бензинска Пумпа Центри Паркинзите Plaza Office Згради Комерцијални Кампуси Индустриски Паркови Facilities Community �

Исто така, можете да ја стартувате камерата користење на Стан.Ако динамиката појави во радиус од 710 метр�

Слики сензор : 700tvl CMOS боја на сликата сензор чипови со Филтер.Хоризонтална резолуција : 700 ТВ линии.Леќи н

Отворено IP66 Водоотпорен : Безбедносната камера е направен од висок квалитет водоотпорен легиран челик �

Батеријата модел CR2025.П : Брза потрошувачка на енергија Проверете дали екранот покажува картичка читање

Резолуција : 1920 година Ноќ Визија : 36 IR Led диоди 30m.Леќи на камерата : стандардниот 3.6 mm.Wi Fi Фреквенција : 2.4 GH

Инфраред Водоотпорен камера 1 / 3" HDIS 800 ТВ Линии.Леќи на камерата : 8mm; IR Проектот Растојание : 50 Метри(со 4 Е�

[Безжичен WIFI Следење] Лесен и пренослив, таа го поддржува мобилен СТАН за интерконекција, безжичен далеч

префрлување ден ноќниот режим,Темнината никогаш нема да престане да те видам нешто.Камерата пиксели : 5 M

На cam може да работат како додека 6 месеци со само едно полнење.Можете да ги инсталирате соларен панел за

Со OSD мени, можете да го прилагодите црнобелиот баланс, светлината и така натаму.Поддршка за AHD TVI CVI CVBS (ан

Full HD SONY CMOS Сензор.Отстранливи IRнамалување на Филтер за Ден безбедносни камери; LCD екрани.ВРХОВНИОТ сериј

Заштита на периметар : Со длабоко учење алгоритам, Периметар на технологијата за Заштита може да се преп

700 TVL Кутија Камера 700 TVL Хоризонтална Резолуција 2 D Дигитална Намалување на Шумот (2 DDNR) C / CS Mount Леќа Висти�

Аудио Запис : Изграден во водоотпорен микрофони ви овозможи да се слушне звуци околу камерата, рекорд шт

Овој уред е способен Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : БИЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НУДИ НЕ се ОДНЕСУВААТ НА СВЕТЛИНАТА Ј

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Нашите PT камера со Пан Навалите степен ротација и Пан 360 степен ротација, може да се провери секој агол н�

Урбан Безбедност Група IP Рое Купола Камера : : : : 8 MP @ 20 FPS / 6 MP @ 30 FPS *** H 265 Бизнис Одделение Висока Дефиници

✅ 1 Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно м�

【Само компатибилност со 4 K 8.0 ПРАТЕНИК TVI DVR】Работи совршено со 8 0 MP 4 K HDTVI DVR системи, како што се B07 L3 F9 HJB; B

【100% Жица за Слободни Безбедносна Камера】 Со Батерија и Wi Fi Конекција, ова Ц1 Камерата може да бидат пост

Обезбеди веб、 CMS、 центар платформа за управување софтвер MYEYE, да обезбеди ПАКЕТИ развој.5 и IEC6100045.Пакет �

Аудио Запис IP Камера:Изграденаво еден интегриран микрофон за да можете да слушате звук низ камера,евид

3 Мегапиксели.Фиксен Објектив со f3.6mm.Денот & Ноќ со Супериорен во однос на слаба Светлина Чувствителност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Enhanced ноќно јасност со Боја Визија Ноќ.Оваа опција нуди опција или Откривање на Лице или Лице и Возило От�

Работи со 360 X3 Радар Видео Врата.Addon Батерија Пакет кој може да се користи за надополнување на 360 X3 врата б

Smart Телефон Далечински Управувач : Поддршка за видео снимање, движење откривање, телефон снимање и памет

Please wait...