0
clear
  • Samsung ЕТ-R205UBEG Micro USB на USB Адаптер. (2014 Издание)
  • -20%
  • -20%
Samsung ЕТ-R205UBEG Micro USB на USB Адаптер. (2014 Издание)

Samsung ЕТ-R205UBEG Micro USB на USB Адаптер. (2014 Издание)

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа џеб-големина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USB-домаќин.Ви овозможува да го поврзете компатибилен USB додаток уреди како што се тастатури, глувци, палец дискови и многу повеќе.Овој адаптер, ги подобрува можностите на вашиот SAMSUNG паметен Телефон или Таблет.Дава решение за user-friendly отстранлив складирање на податоци или за споделување на вашите омилени мултимедијални датотеки со вашиот уред.Едноставно поврзете го USB мемориско стапче или USB-кабел од компатибилен уред со USB конекторот на адаптерот и потоа вметнете адаптерот во вашиот SAMSUNG уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

USB OnTheGo⭐ : Plug и употреба Работи за вашиот Самсунг Galaxy А50 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша

Please wait...