0
clear
  • Заклучување Агол-Флип Стенд – CTA Заклучување Стои со Трајни Метална Рамка, Заклучување Безбедност Јакна Заштитник, Челик Кабел Подлога за Galaxy Tab S4 10.5 (PAD-LASGS4)
  • -20%
  • -20%
Заклучување Агол-Флип Стенд – CTA Заклучување Стои со Трајни Метална Рамка, Заклучување Безбедност Јакна Заштитник, Челик Кабел Подлога за Galaxy Tab S4 10.5 (PAD-LASGS4)

Заклучување Агол-Флип Стенд – CTA Заклучување Стои со Трајни Метална Рамка, Заклучување Безбедност Јакна Заштитник,

DEN 2640.00

Достапност
Достапно за нарачка

На база месеци лесно за вашето работно биро, countertop, или други рамна површина користејќи или вклучени хардвер или лепило на силиконски влошки (не се вклучени).Ова заклучување куќиште држи вашиот таблет заштитени од кражба, отклучување со сет на вклучени копчиња.Производи се направени со висок квалитет на материјали, како и засилен тешки алуминиум слотови, челични кабли, и да се обезбеди брава и клуч системи.Факултативна челик кабел подлога застане на било постојани тела.Каде CTA Дигитални ги прави сите напори за да се заштити од уништување или оштетување на имот, ние не може да гарантира, и не може да биде одговорна за било каков настан кој доведува до оштетување или кражба на уредот.5 инчен Таблети создава заштитен работна станица, киоск за дисплејот, или за продажба на мало точка-на-продажба станица.На куќиште завртува целосно пред да се врати за лесно клиент-да се регистрираат од страна на прекинувачи и може да се состави на двата портрет и пејсаж ориентации.Издржливи метална конструкција.Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

2, i Pad воздух 2, i Pad воздух 3, i Pad воздухот 4, i Pad mini 3, i Pad mini 4, i Pad mini 5, i Pad mini 8.Оваа Универзална Застане е Компат

Визуелна ангел покрена 30° и екранот ќе биде укината од страна на 60mm.Ергономски дизајн, обезбедува вашио�

И погоден за мобилни телефони и таблети.Лесен и едноставен за чување, не заземаат премногу простор.Прот�

Поддршка приспособување на висина на дршката за да се судирам со луѓе на различни височини.Сите метално

Оваа Шарени Сина Црвена Розова Уникатен Апстрактната Уметност Графика Дизајн Модел за жени и девојки /

Цврсто на универзална дрвена платформа.Уникатен : Поради уникатен дизајн на дрво графика, одличен подар

【Издржлив Материјал】 : Издржлив материјал и силно лепило леплива да се направи прст прстен зафат може �

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран�

Сте љубители на Музиката се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за

5, i Pad про 12.2, i Pad воздух 2, i Pad воздух 3, i Pad воздухот 4, i Pad mini 3, i Pad mini 4, i Pad mini 5, i Pad mini 8.5, i Pad про 12.7, i Pad про 11, i Pa

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн�

Важно Notices How да се користат : 1 Излупете исклучување на лепило на телефон да ѕвони носителот и се држи на �

Транспарентен Дизајн : Транспарентна телефон да ѕвони дизајн го прави вашиот телефон да изгледа уникат�

Совршен натпревар за различни место, без разлика на вашата канцеларија / Студија / Спална соба и сл...

Тоа е во согласност со ергономија.Табела полица, заштеда на простор.Едноставен дизајн, да ги задржи на д�

Печати нема да исчезнат или жолта како повеќето случаи се направи и тие да трае подолго.Компатибилен со

на ѕид телефон држачот е изработен од ABS пластика, нетоксични и без мирис,кои се цврсти и трајни производ

Број на модел : SATAB6 Таблета Застане.Има повеќето Таблети како i Pad и Android Уреди.Табела Врвот или на Биро Вр�

Ве молиме да користите проѕирна лента за да се отстрани површинската прашина едноставно наместо на мок�

Универзална Компатибилност : Овој Мобилен Телефон Носител Е Компатибилен Со Сите Мобилни Телефони И Те�

Напомени : 1.Кога сте во преполната јавно место, тоа може да се спречи вашиот паметен телефон од случајно

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж�

Please wait...