0
clear
  • Zevro Vac 'n Спаси Рубин Правоаголна Форма на Вакуум-Запечатување на Храна-Садовите за Складирање, Сет од 8
  • -20%
  • -20%
Zevro Vac 'n Спаси Рубин Правоаголна Форма на Вакуум-Запечатување на Храна-Садовите за Складирање, Сет од 8

Zevro Vac 'n Спаси Рубин Правоаголна Форма на Вакуум-Запечатување на Храна-Садовите за Складирање, Сет од 8

DEN 918.72

Достапност
Достапно за нарачка

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течење-доказ печат.BPA-free и машина за миење на садови, замрзнувач и микробранова безбедно.Осум контејнери во различни големини со осум капаци, плус еден рачен пумпа. 8 полипропилен храна-садовите за складирање во 1/2-, 3/4-, 1-2/5-, и 3-1/2-литарски големини.Рачни вакуум пумпа отстранува влага и воздух за да ја заклучите во свежината.Висока отпорност на силиконски дихтунзи обезбеди херметички печат; snap-надолу страна токи.Транспарентен за at-a-glance содржина гледање; гнездо за практично складирање.Мерки 5-1/2 од 4-1/2 од 3 инчи (мал), 5-1/2 од 4-1/2 од 4-1/3 инчи (среден), 9-1/8 страна 6 од 2-7/8 инчи (големи), и 10-5/9 со 7-1/2 од 5 инчи (екстра големо); 90-ден ограничена гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

Please wait...