0
clear
  • AMYMGLL Правосмукалка, Лесни Corded Bagless се Држи со Рачни Моќен Лесни Bagless,за Тепих,Тешко Кат домашно Милениче Коса Автомобил Внатрешни работи Висока Моќ Циклон Вшмукувањ?
  • -20%
  • -20%
AMYMGLL Правосмукалка, Лесни Corded Bagless се Држи со Рачни Моќен Лесни Bagless,за Тепих,Тешко Кат домашно Милениче Коса Автомобил Внатрешни работи Висока Моќ Циклон Вшмукувањ?

AMYMGLL Правосмукалка, Лесни Corded Bagless се Држи со Рачни Моќен Лесни Bagless,за Тепих,Тешко Кат домашно Милениче

DEN 3016.32

Достапност
Достапно за нарачка

[100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ] : ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место!Ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа да победи вашиот задоволство!.Опфаќа механички и електрични дефекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Џеб големина и симпатична изглед.Правосмукалка за мелено чај, искината хартија и прашина, фиока прашина

Карактеристики : 1.8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Проши

Dustbowl капацитет 20.6 унци 16 ft.кабелот за напојување на движење.Проѕирен bagless нечистотија сад е лесно да се

Претпазливи и ефективно : Оваа мини десктоп правосмукалка е многу лесен за употреба и чување, а тоа е мно

Високо Квалитетен Материјал : Направен од премиум АБС материјал, кој е издржлив и практични.Опис : Овие п

Нејзините 360 степени зголемувањето на ветрот и моќ силна вшмукување може лесно да се исчисти apertures и ѓуб

【2 Перат Филтри】 : Лесни Рака Vac опремени со 2 перат HEPA филтри така ќе можат да ги користат наизменично.Не

4.5 засилувачи со .75 коњски сили мотор.Одличен за по скалите, тапацир, автомобил внатрешни работи и за дом

Производ модел : VC819 Моќност : 70 W Напон : 74 V.Производ тежина : 570g.Производ големина : 338mm долг; 76 Smm indiameter.Усл

8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Прошири Цевка 2 Sections1 x Вш

Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Едноставен и Корисни Алатки : Моќе

【МОЌЕН ВШМУКУВАЊЕ】 : Ова се рачни правосмукалка има супер вшмукување моќ до 8000 PA, висока моќност на мот

Please wait...