0
clear
  • Alise PZ001-2P Вози-во Плакарот на Врата Топката го Фати,со Штрајк Плоча,2 Парчиња Заврши Нерѓосувачки Челик
  • -20%
  • -20%
Alise PZ001-2P Вози-во Плакарот на Врата Топката го Фати,со Штрајк Плоча,2 Парчиња Заврши Нерѓосувачки Челик

Alise PZ001-2P Вози-во Плакарот на Врата Топката го Фати,со Штрајк Плоча,2 Парчиња Заврши Нерѓосувачки Челик

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име : Фати Топката.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Лицето Големина : 1-1/3"W x 2-1/8"Л Jamb Strike : 1"W x 2-1/8"L ;Тело Кол : 19mm/4/5".Вклучувајќи завртки.СПЕЦИФИКАЦИИ -Материјал : не 'Рѓосувачки Челик -Заврши : Бранеа Installation Screw одредување Пакетот Вклучува 2 x Топката Фаќа завртки Купи од Alise Цврста метална конструкција,тешки дизајн ,од не' Рѓосувачки Челик Претставуваат Висок квалитет за монтирање hardwares 30-дена се врати загарантирана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите,силни и издржливи.Практичен и едност

магнетни фати.ковчегот го фати.вратата поблиску.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите

Секој планината куќи една магнет што го држи постојано отворање кабинет вратата, фиока или накит кутија

Идеален за кабинет вратата, мебел врата, провизии врата, француски врати и плакарот на врата, плантажа shu

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Лесно да се инсталира на вратата плантажа ролетни.Силни магнетни го фати, го задржува врати, кабинети, и

Елегантни бели дизајн меша со било décor, и инсталира лесно.Штрајк плочи може да се вдлабнати да се намали

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање (не се вклучени).Count

Двојно топката, може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Идеален додаток за дом,

Прифаќа risers да се донесе до одделение.Цевка може да се инсталира на различни височини.Направен од тешки

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Сил

Големина : 200mm.Челик.Црна.Тешки.Пакет Количина : 48 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кутија, бара

Големина : 19mm.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 24 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кути

8" Центар до Центар Солидна Месинг Ноксвил Вратата се Повлече од Месинг Модерна Колекција Emtek вратата по

Користете го ова на Оваа ротари земи го фати како едноставна, но ефикасна алтернатива на брави и катанци

【Елегантен Дизајн】античкиот изглед вратата магнетни фати се фрлија марка "sunivaca" на дното.Кабинетот вр

Солиден нерѓосувачки челик изградба, ' рѓа и набитост,со висок квалитет и долговечност.Погоден за кабин

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање ( не се вклучени).Coun

Спецификации : 1 Материјал : Метал 2 Бренд : ZOKOP 3 Димензии : (31.89 x 23.62 x 3.54)" / (81 x 60 x 9)cm (L x W x H) 4 Тежина : 14.99 lb / 6

11 / 8" x 1" мерење.Поединечно пакувани.Челик заврши.Број на модел : DBC10 Deltana има докажано рекорд за исклучите

Челик, Месинг Позлатен ИО.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 400 Ние акции голем спектар на вратата

Материјал : металик.Здрав фати обезбедува безбедна вратата затворање.Маслопротри бронзена боја, анти '

(Исто така, обезбеди завртки за вашата инсталација.Исто така, совршен за затворање на блендата.Исто така

Лесно да се инсталира и да се приспособат.Спецификации : Случај Материјал=ПЛАСТИКА, Заврши=БРАУН, Држи С

Пакет должина : 2.9".Пакет ширина : 6.1".Пакет висина : 1.7".Земја на Потекло : КИНА.Опис на производот Топка Фат

❤ Име На Производ : Вратата Топката Фати;Боја : Бакар На Ѕвонење ❤ Материјал : Месинг;Вкупната Големина :

Please wait...