0
clear
  • 10PCS 6ML Транспарентен Усна Сјај Цевка, Eyelash Раст Течни Цевка Сад Козметички Празни Усна Сјај Шише Погоден за Домашна Употреба и Патување
  • -20%
  • -20%
10PCS 6ML Транспарентен Усна Сјај Цевка, Eyelash Раст Течни Цевка Сад Козметички Празни Усна Сјај Шише Погоден за Домашна Употреба и Патување

10PCS 6ML Транспарентен Усна Сјај Цевка, Eyelash Раст Течни Цевка Сад Козметички Празни Усна Сјај Шише Погоден

DEN 1132.80

Достапност
Достапно за нарачка

СЕТ СОДРЖИ - секој 10 : празните и refillable стаклени шишиња, внесува и завртки на црни капи.ЕДИНСТВЕНА - да се Создаде примероци на вашиот личен ароматерапијата мешавини и нарачана мириси во овие прифатлива шишиња за клиенти во вашиот масажа, убавина или коса салон или ароматерапијата или алтернативна медицина за да ги подарите на вашите пријатели и семејството.ЛЕСНО се ПОПОЛНИ Опремени со шише устата истекување доказ затка, спречување на усна сјај од протекување.ШИРОК USAGES : Добро за пополнување усна сјај, ноктите исхрана масло, етерични масла, лак, eyelash раст, парфем, итн.ГОЛЕМИНА : секој прибл.12cm*1.6 cm.Капацитет : 6ml.Пакетот вклучува : 10 компјутери Празни Јасно Усна Сјај Контејнери.Функција : 1. Изработени од пластични материјали, нетоксичен, безбеден и, исто така, еко-пријателски. 2. Одлично да се рефил вашиот усна бруто, лесен и удобен за носење. 3. Добро запечатување ефект прави усна сјај во внатрешноста не е лесно протекување. 4. Четка главата е мека, и одговара на вашата усна крива, удобно да го користите. 5. Вклучувајќи 10pcs на пакетот во вкупно, на состанокот на вашата различни барања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Усна Сјај Шише Материјал : Пластични Количина : 10pcs Капацитет : 6ml/pc .ние текст табела тд,.ние текст табела ти,.ванг-edit-текст табела тд, .ванг-edit-текст табела ти{граница : .5pt солидна #000;};.ние текст маса,.ванг-edit-текст табела{border : 1px solid #000 !важно;} Пакет Листата : 10 x Усна Сјај Шише Шише 10 x Приклучокот.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Lip Gloss Bottle
Material:
Plastic
Quantity:
10pcs
Capacity:
6ml/pc
.w-e-text table td,.w-e-text table th,.wang-edit-text table td, .wang-edit-text table th{border:
.5pt solid #000;};.w-e-text table,.wang-edit-text table{border
Package List:
10 x Lip Gloss Bottle 10 x Bottle Plug :

Со стоката дадена додека купуваат

Донесува квалитет АБС материјал, безбедно и екопријателски, постабилна и издржливи.Главно се користи з�

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

(3)Вметнете го врвот на шприц или цевки торба во празна цевка за да се пополни усна сјај, пополнување само

Спецификации : Тип : Усна gloss Shelf Живот : 5 years Skin Тип : Сите кожата types Gender : Women Feature : Долготраен, Водоотпорен,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

★【Водоотпорен Јасно Усна Сјај】 Може да се користи за усна шминка фондацијата или усна шминка крем за д

【Го персонализирате Вашиот Кармин】Ranslucent гел база направи тоа голема за DIY проектите, можете да создаде

ЛИЗГАЈТЕ НА ВИСОК СЈАЈ БОЈА.Оваа сјајнизаврши усна сјај глајд модели врз усните да понуди убава боја со

СВЕТЛО & УБАВА : светла, црешацрвен сјај лесно се создава самоbitten, kissable pout во еден удар.Се носат само за бр

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

【Дизајн на Гума вметнете】 Со тесни затка во устата на шишето Гума insert Секоја цевка има гумени вметнув�

Овие Божиќ атмосфера усна glosses се направени од квалитетен материјал, кои ги имаат прекрасен шминка ефек�

Сјај со високо влијание усна сјај што го прави вашиот клун изгледа fatterведнаш.Нашиот нелеплива формули п

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Направени се од сите природни производи.SPF Заштита.НИТУ едно Животно Тестирање (види нашите реклами!).Гл�

Климатизација lip balm исполнет со Duwop познат Усна Отровот plumper.Дизајниран да работи како буквар под вашите

ПЛАНИРАМ ЗА ФИНО МЕЛЕНИ ПРАВ.Оваа свилен усна conotur формула smooths на кожата за природно беспрекорен изглед

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Please wait...