0
clear
  • Ambesonne грчки Тематските Отворено Tablecloth, Плочка Мозаик Шема во Античкиот Meander и Кавер-Стил Ефект Печати, Декоративни Перат Пикник Маса Крпа, 58 Х 84,
  • -20%
  • -20%
Ambesonne грчки Тематските Отворено Tablecloth, Плочка Мозаик Шема во Античкиот Meander и Кавер-Стил Ефект Печати, Декоративни Перат Пикник Маса Крпа, 58 Х 84,

Ambesonne грчки Тематските Отворено Tablecloth, Плочка Мозаик Шема во Античкиот Meander и Кавер-Стил Ефект Печати,

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер. 58 инчи широка x 84 инчи долго - Истури доказ и водоотпорен.Совршен за надворешна и внатрешна употреба.Направен од Висок квалитет 100% полиестер платно со рака-пораби заврши рабови.Многу издржливи.Лесно се грижи не кајгана.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Овие lustroоблог

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали�

Изработени од материјали, рака мие и во машина перат, не dehydrate, ние препорачуваме миење на рацете, воздух

Премиум Квалитет : Tablecloth се направена од високо квалитетни исклучително мека и мазна 100% памук, лен матер

Пегла на ниска топлина ако е потребно.Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Овие tablecloth се достапни во

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

ФУНКЦИЈА : Висок квалитет на материјалите tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го напр

Да се пресмета на правилен tablecloth големина.Елегантен Дизајн : Едноставен и елегантен highdefinition модели на в�

2, поради светло, дисплеј и други фактори, дозволувајќи им на мало хроматска аберација Изработени од мат�

Hiasan е бренд кој се стремиме да се обезбеди подобра tablecloth за секоја клиенти со прифатлива цена.Машина пер

Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Спецификација : Направен од висок квалитет на трајни памук, лен

Лен,памук.Правоаголникот / Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×140in(About153×356cm).Tabletop Дома Декорација Суп

Plaids, Материи и Polka Точка Shamrocks.Чисто Зелена Позадина на Среќа 4 лист clovers 100% Винил overlaying 100% Полиестер Флане

"Queotty" е професионална домаќинството продавница.❤Материјал : памук и лен; лесно да се грижи : машина за ми

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

На уникатен дизајн ќе се претвори вашиот здодевни табела во домот и чиста маса,ви нуди ефтин уште голема

БЕСПРЕКОРНА БЛОК ПЕЧАТЕЊЕ ФЛОРАЛНИ PAISLEY СЛОН DESIGNA прекрасни рачно изработени tablecloth истакнување спектак

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

Полиестер 2 ПАКЕТ СЕТ, ПОВЕЌЕ ЕКОНОМСКИ : Секој пакет вклучува 2 парчиња од правоаголни tablecloth, мерење 60"x102

Повторното користење заштитник за храна бафет, свадби, роденден, денот на Благодарноста еластични ткае�

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш�

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Убава елегантен везени Празник Божиќ Бело Свеќа и Бела Poinsettia 34" Круг Doily, Placemat или Мала Маса Topper Централе�

Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери,

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

Пвц.ГОЛЕМИНАПравоаголна маса крпа големина е 54 x 72 инчи,одговара за правоаголник маси или триаголник, та

Please wait...