0
clear
  • USB C за да го USB Адаптерот за Полнење Кабел USB Адаптер PD Брзо Полнење за Мобилни Телефони и за Таблет КОМПЈУТЕР за Компјутери
  • -20%
  • -20%
USB C за да го USB Адаптерот за Полнење Кабел USB Адаптер PD Брзо Полнење за Мобилни Телефони и за Таблет КОМПЈУТЕР за Компјутери

USB C за да го USB Адаптерот за Полнење Кабел USB Адаптер PD Брзо Полнење за Мобилни Телефони и за Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 1917.60

Достапност
Достапно за нарачка

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се полни.Ефикасна и стабилна смарт чип, изградена‑во надгради смарт чип, посилни и постабилни компатибилност.Овозможува филмови/документи да се прочита во секое време, може да се види филмови и барање фајлови со надворешен USB флеш диск/читач на картички.Усвојување 3.4 мм дебел конзервирани бакар core жица, анти‑виткање, носат‑отпорни, и се спротивстави на оксидација.Plug and play без возач, погоден за мобилни телефони/таблет КОМПЈУТЕР/компјутери кои OTG поддршка функција.Функција : 1. Plug and play без возач, погоден за мобилни телефони/таблет КОМПЈУТЕР/компјутери кои OTG поддршка функција.2. Овозможува филмови/документи да се прочита во секое време, може да се види филмови и барање фајлови со надворешен USB флеш диск/читач на картички.3. Ефикасна и стабилна смарт чип, изградена‑во надгради смарт чип, посилни и постабилни компатибилност.4. Усвојување 3.4 мм дебел конзервирани бакар core жица, анти‑виткање, носат‑отпорни, и се спротивстави на оксидација.5. Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се полни.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : OTG Adapter Material : TPE+ABSModel : MH361 Function : Надворешни Мобилни Хард Диск/У Диск/Камера/Тастатура/Mouse Core : Конзервирани Бакар Core Жица.Жица Со Дијаметар : Прибл. 3.4 mm/0.13 in Overall Должина : Околу. 13cm/5.1 in Chip : Надгради Смарт Чип Пакетот Листа : 1 x Тип‑C до USB OTG Адаптерот.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
OTG Adapter
Material:
TPE+ABS
Model:
MH361
Function:
External Mobile Hard Disk/U Disk/Camera/Keyboard/Mouse
Core:
Tinned Copper Core Wire.
Wire Diameter:
Approx. 3.4mm/0.13in
Overall Length:
Approx. 13cm/5.1in
Chip:
Upgraded Smart Chip
Package List:
1 x Type‑C to USB OTG Adapter :

Со стоката дадена додека купуваат

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати

0 Адаптер Sliver и Злато Преку овој уред, можете да го полните вашиот телефон или лаптоп со помош на USB кабл

На десен агол печатач кабел адаптер е повеќе флексибилен за да се поврзете на уредот за печатење, тоа мо

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

4 X Пакет со Три Различни Видови на Адаптер / Конектори за да ги задоволи вашите потреби.Премиум квалитет

USB OnTheGo⭐ : Plug и употреба Работи за вашиот Самсунг Galaxy А50 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша

Please wait...