0
clear
  • Леново Легија Y540 17.3 Full HD Гејмерски Лаптоп Компјутер - 9-та Генерација на Intel Core i7-9750H 6-Core ПРОЦЕСОРОТ до 4.50 GHz, 32GB DDR4 2666MHz RAM меморија, 512GB SSD + 2TB HDD, GeForce GTX 1660Ti 6GB, Windows 10 Дома
  • -20%
  • -20%
Леново Легија Y540 17.3 Full HD Гејмерски Лаптоп Компјутер - 9-та Генерација на Intel Core i7-9750H 6-Core ПРОЦЕСОРОТ до 4.50 GHz, 32GB DDR4 2666MHz RAM меморија, 512GB SSD + 2TB HDD, GeForce GTX 1660Ti 6GB, Windows 10 Дома

Леново Легија Y540 17.3 Full HD Гејмерски Лаптоп Компјутер - 9-та Генерација на Intel Core i7-9750H 6-Core ПРОЦЕСОРОТ

DEN 4799.76

Достапност
Достапно за нарачка

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на Безжична-AC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поширока покриеност од Безжичниот-Н.Виртуелната Реалност Ready This компјутер има бараните спецификации да се кандидира Виртуелната Реалност хардвер и софтвер и е компатибилен со Oculus Рифт, HTC Vive, и Windows Mixed Реалноста Ултра.11 ac) + Bluetooth 4. 32 GB DDR4 2666 MHz Меморија, 512 GB SSD + 2 TB 5400 RPM Хард Диск, NVIDIA Ge Force GTX 1660 Ti 6 GB GDDR6.1 (Генералот Тип 1-A), 1 x USB 3. Наназад компатибилен со сите other Wi-Fi мрежи и жариштата.9-та Генерација на Intel Core i7-9750 H мобилни processor Powerful 6-core, дванаесет-начинот на обработка на перформансите.NVIDIA Ge Force GTX 1660 Ti graphics Backed со 6 GB GDDR6 посветен видео меморија за ultrafast, напредни графичкиот процесор за гориво вашите игри. 9-та Генерација на Intel Core i7-9750 H 6-Core 2.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Леново Легија Y540 Гејмерски Лаптоп Компјутер Леново Легија Y540 Лаптоп : ги Преземе борбата на вашиот противници со овој 17-3-инчен Full HD Леново Легија Y Серија гејмерски лаптоп.Вграден-во HD веб-камера со двојна низа microphone Makes тоа лесно за видео разговор со семејството и пријателите или телефонска со колегите преку Skype или други популарни апликации.Вграден-во Harman/Kardon speakers DTS Звук се создава виртуелен опкружувачки звук искуство за вашата музика, филмови, стриминг Веб содржини и игри.Позадинско осветлување тастатура за полесно внесување во слабо или темно locations Touchpad со дојдете и multitouch способност.HDMI ™ излез проширува вашиот гледање options Connect на HDTV или во висока дефиниција следи да се постави два екрани страна страна страна или само види повеќе на големата слика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1...

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

Please wait...