0
clear
  • 10pcs Нови DC 12V Вратата за Пристап на Системот за Контрола Прекинувач за Напојување 3А/AC 110~240V
  • -20%
  • -20%
10pcs Нови DC 12V Вратата за Пристап на Системот за Контрола Прекинувач за Напојување 3А/AC 110~240V

10pcs Нови DC 12V Вратата за Пристап на Системот за Контрола Прекинувач за Напојување 3А/AC 110~240V

DEN 3598.80

Достапност
Достапно за нарачка

Функција : Висока ефикасност и добра цена Изградена-во EMI филтер 100% полно оптоварување горат-во тест Ниска излез бран и за Заштита од бучава : во текот вчитај/над напон/краток спој врз Основа одложување контрола коло, заклучување на време може да биде во 0-15 секунди Поставите NC / НЕ излези, можат да го контролираат различни типови на електрични брави Може да се намали товарот на пристап до контролорот, освен жици за да се намали скриени проблеми Спецификација : Димензии : 120 Lx95 Wx38 H(mm) Влезен Напон : 110 VAC~240 VAC;50 HZ~60 HZ Излез Напон : DC12 V;3А Излезниот Контакт : контрола на Пристап, Електрично Заклучување Копче за Пуштање на временско Реле : 0~15sec Стандард Дизајн : Челик материјал, Насликани Заштита на Безбедно : Краток Спој заштита Погоден За : контрола на Пристап, Електрично заклучување Тежина : 0.33 kg Работна температура : - 20~65 степен centigrade Пакет големина : 13cm x 10cm x 4cm (5.12 во x 3.94 во x 1.57 во) Пакет Вклучуваат : 10* КОМПЈУТЕР со Напојување Контрола.

Спецификацијата

Dimensions:
120Lx95Wx38H(mm)
Input Voltage:
110VAC~240VAC;50HZ~60HZ
Output Voltage:
DC12V;3A
Output Contact:
Access control, Electric Lock, Release Button
Time Relay:
0~15sec
Standard Design:
Steel material, Painted
Protect Safely:
Short Circuit protection
Suitable For:
Access control, Electric lock
Weight:
0.33kg
Working temperature:
- 20~65 degree centigrade
Package size:
13cm x 10cm x 4cm (5.12in x 3.94in x 1.57in)
Package Include:
10* PC Power Supply Control :

Со стоката дадена додека купуваат

★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој ком�

Брз, Едноставен за Инсталација : лесно се качи на таванот, пресврт заклучување сензор прилог за 360Степен

★ 7 инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7инчен дисплеј, LCD зрачењебесплатно, ниска потрошувачка на

★ 7 инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7инчен дисплеј, LCD зрачењебесплатно, ниска потрошувачка на

T5577 ознака 125khz ознака.rewritable ознака 1 Материјал : ABS 2 Фреквенција : 125 3 KHz чип : Оригиналот НА МЕЛ T5577 (најдоба

Факултативна тонови на ѕвонење : 12 видови на тонови на ѕвонење се изградени во затворен монитор.Автомат�

Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање / се регистрира

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Широк Спектар на Енкрипција : На TPM безбедност чип може да се врши широк спектар на шифрирање, и тоа може �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас 【СТ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

GPRS DTU RS232 RS485 да SMS Конвертор Портал Безжична ModbРоб SMS Аларм Читање Пишување за САЛАДИН HMI КОМПЈУТЕР.Функци

5инчен отстранлив неозначување заклучување casters овозможи лесно движење во текот тешки и нерамни површи�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

2)функцијата на јачина на звук прилагодување : постојат три видови на јачината на звукот (висок, среден, н

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дискретни Енкрипција Процесор : TPM е дискретни енкрипција процесор, поврзан на одбор и одбор е поврзан с�

Широк спектар на апликации, може да се користи во различни автомобили, и тоа е идеален додаток за вашиот

Оваа DC12 V 3А / 5 A контрола на пристап на систем за ПРОЗОРЦИ моќ кутија, да се поврзете со надворешна батери

5 MP Инфраред Ноќ Визија Авто IRНАМАЛУВАЊЕ на Камерата+2*Инфрацрвена Светлина Малина Пи 3※Прирачник се фок

Пакетот вклучува : 1*doorbell Due за причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поин�

До 1000 корисникот capacity Easy да се инсталира и operation Based на напредна технологија, брзо препознавање на брзина

Ова е Dorr CL5 Микро LED Капа Светлина Одговара на Врв [980397] Ова е гениј идеја, како факел едноставно клипови н�

Please wait...