0
clear
  • Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина M
  • -20%
  • -20%
Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина M

Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина

DEN 2071.20

Достапност
Достапно за нарачка

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно со слоеви под, давајќи Shlomit дополнителен волумен.Freeda перики се направена од 100% природни Европската косата расте и избрани за оптимален обем и богатството.Коса : 100% Природни Необработени Коса : 100% Природни Необработени Стил : Shlomit SKU : G6446 Капа Големина : M Боја Опис : Медиум Браун со Русокоса моменти Боја Код : 10/6 Губење на Ветер : Кожата врвот Коса Должина : Краток Процес : рачно изработени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч

Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате од

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Моделот покажува Pecan, но на листата е за Коко Крем.На Валентина Синтетички Перика од Орхидеи Колекција о

Зошто да Изберете Atilck 13x4 тело бран Чипка Пред Перика Човечка Коса?.Ние сме Посветени на Обезбедување На

Постојат 2 прилагодување ремени во внатрешноста на брановидна природни црна перика, која може да се при

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

Перика чипка и густината, и материјали : Ова перика е бесплатен дел, па можете да ја промените Компатибил

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме

Сакаше за неговата едноставност, Победник нуди кревката бенг, текстура дели на врвот со должина на крун

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

Please wait...