0
clear
  • ZyHMW EuropeanTowel Управување со Црна Крпа Рек Ретро Крпа Бар со Двојно Бар Бања Додаток-60 см (24 инчи)
  • -20%
  • -20%
ZyHMW EuropeanTowel Управување со Црна Крпа Рек Ретро Крпа Бар со Двојно Бар Бања Додаток-60 см (24 инчи)

ZyHMW EuropeanTowel Управување со Црна Крпа Рек Ретро Крпа Бар со Двојно Бар Бања Додаток-60 см (24 инчи)

DEN 1413.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ѕид-монтирани дизајн, комфор и организација на бањата.Да се бања во стил, бања хардвер не само за употреба, тоа е за животен стил, Тоа значи начин на живот.Оваа крпа бар не виткајте, имајќи силна, крпа закачалка не ќе падне, хардвер е завршена.Рабовите на крпа шини измазнети да се заштитите од прекини.Боја Име : 60cm(24inch)-a Towel прстен имаат долг живот и не Рѓа.совршен за бесење и организирање на лицето пешкир, бања крпи и облека во ред.Удар installation1, ѕид perforation2, ноктите гума stopper3, Олабави шестоаголна глава завртки за да отстранете ја предната маска.?4, да се Претвори во предната маска против ѕид.?5, целата работа ќе бидат заедно.?6, заостри хексагонални завртки купуваме, купувате, и среќен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

Ѕидот решетката е засилен за да ја издржат тежината на било hilt, па не се грижи за вашиот ѕид рек падне ѕид

Цена на производот информации : цената вклучува данок на додадена вредност.Во зависност од превозот адр

Акцентот вашата бања visage со нашата совршена комбинација на финес и елеганција, како Gatco décor е уникатно д

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

Совршен за Рака Крпи и Измијте Облека на Атрактивна Крпа Бар.Лесно да се Инсталира и да Изгледа Многу Мо

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Напр

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

1 180 ротација : крпа решетката може да се ротира до 180 хоризонтално, што е доволно за да се задоволат потре

нашите крпа застане е Алуминиумлегура на магнезиум материјал, антикорозија технологија.Пијано печење

МАТЕРИЈАЛ : Направен од премија одделение месинг , ова крпа решетката е rustproof, цврсти и издржливи.Со моде

ДОЛГОТРАЈНИ : Има карактеристики на нула отпорност и издржливост, не е лесно да ги кородираат и не е лесн

* Совршена крпа бар за секоја бања : различни прилики, предвидува различни начини на употреба, според вис

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Диме

Убав инструмент за да се задржи вашата соба добро организирани.Додека решавање на чување, тоа, исто така

КРПА РЕК : во Текот на туш вратата крпа управување со 3 барови е совршен за сушење и виси тело крпи, базен

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања

Издржливи цинк легура изградба.Хром позлатен заврши.Едноставна завртка поправи инсталација.Сите fixings в

ПРЕМИУМ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Модерно направена од уверение рѓа отпорни на 304 нерѓосувачки челик за сигур

Едноставна и практична складирање решетката може лесно да се задржи вашите лични предмети во ред.Покра

Z Стил : Кул стилизирана багажник, направени од издржлив од нерѓосувачки челик и се зачува простор, може

Бања Организација Во Своите Најдобри : Водење на вашата бања уредни & уредната никогаш не било полесно!Б

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

Крпа решетката е направен од тешки‑должност железо материјал, силни во структурата, носат‑отпорни, и и

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

【Добро и НОВИ Дизајнирани】Практични и Простор за заштеда на дизајн,Три Залитат Слоеви Барови Совршен

Издржлива и практична опција за сушење каде што ќе имаат резервни ѕид, внатре или надвор.Простор за Зашт

Please wait...